Jaký koupit SSD disk

Ahoj,Poradí mi někdo jaký SSD disk bych si mohl pořídit do svého notebooku? Aby byl kompatibilní s typem notebooku, který mám?Vyhlédl jsem ti tento SSD disk:ADATA SU650 3D NAND, 2,5" - 960GBToto je můj notebook (ultrabook)Specifikace:https://pastebin.com/9CNd7Si0//Zkráceno odkazem.//

Odpovědi na otázku

Jsme rádi, že umíš používat klávesové zkratky pro kopírování.Disk žádná hitparáda není, ale v cenové ralaci OK. Pípadně za větší peníz MX500 nebo SU800.

Díky za radu, Nevím co je potřeba při výběru ohlídat, proto jsem sem umístil celou specifikaci.

Doporučuji vyhnout se SSD bez DRAM cache. Já bych šel také do toho MX500.

Já bych se těmto lowendovým SSD vyhnul. Je to osekané na kost, výrobce nic negarantuje a záruku to má jen 3 roky. MX500 se zárukou 5 let stojí jen o pár stovek více:https://www.czc.cz/crucial-mx500-2-5-1tb/228... A koukám že aktuálně jsou k tomu "zdarma" i nějaké zbytečnosti - přepěťovka a předplatné na webshare. Což cenu navíc částečně kompenzuje (pokud ti to k něčemu bude).