Jaký kompakt do 3500Kč?

Známý by potřeboval poradit nějaký digitální kompakt do 3500Kč max.

Odpovědi na otázku

Neporadite? Nechce udelat chybu jako minule!

PANASONIC DMC-LS 80

ja bych ti poradil vybrat si jakykoliv z rady Canon PowerShot A5xx, klidne IS, ale nezapomen, pokud si na stiru s penezma, ze budes potrebovat i SD kartu. Tyhle canony maji proste nejlepsi kvalitu obrazku a nemaji tak agresivni postprocessing (napr. odstranovani sumu apod.) jako ostatni znacky, takze fotky z nich jsou vernejsi a maji vic detailu. Ostatne si to muzes snadno overit na dpreview.com. good luck

Silne doporučuji taky Panasonic DMC-LS 80 . Porizoval jsem ho dcerce a opravdu nadherny fotky, nema chybu

zatim moc vsem dekuji, on mel totiz Olympus FE-210 a ten mel problemy s prilis vysokym odberem z baterii, dival jsem se prave po tom panasonicu a Canonu 590, jinak mozna jeste Nikon L18