» Poradna » Programy

Jaký kodek je potřeba prp přehtátí tototo videa ?

Prosím o pomoc. Stáhnul jsem si jedno video z voyo.nova.cz, koncovka souboru je wmv nicméně Media Player, Media Player Classic či VLC soubor odmítá přehrát. Mám kodeky K-Lite, zkoušel jsem i avc-1 kodeky ovšem stále se nedaří. Tušíte někdo, jak video korektně přehrát ? Bohužel nefunguje ani zvuk. Zde výpis z info o souboru a výpis Media Player Classic (zápis je bohužel dlouhý, pokud by to vadilo, nechť to admin smaže, dam jej na externí web:

Complete name : E:\2011-04-27-HQ.wmv
Format : Windows Media
File size : 240 MiB
Duration : 25mn 6s
Overall bit rate mode : Variable
Overall bit rate : 1 334 Kbps
Maximum Overall bit rate : 1 455 Kbps
Encoded date : UTC 2011-04-20 14:02:09.785
MediaFoundationVersion : 1.112

Video
ID : 2
Format : PRDY
Format profile : AP@L1
Codec ID : PRDY
Description of the codec : VC-1 - VC-1 Advanced Profile
Duration : 25mn 6s
Bit rate mode : Variable
Bit rate : 1 300 Kbps
Width : 712 pixels
Height : 400 pixels
Display aspect ratio : 16:9
Frame rate : 25.000 fps
Bits/(Pixel*Frame) : 0.183
Stream size : 233 MiB (97%)
Language : Czech (CZ)

Audio
ID : 1
Format : 5052
Codec ID : 5052
Description of the codec : Windows Media Audio 10 Professional - 96 kbps, 44 kHz, 2 channel 16 bit 1-pass CBR
Duration : 25mn 6s
Bit rate : 96.0 Kbps
Channel(s) : 2 channels
Sampling rate : 44.1 KHz
Bit depth : 16 bits
Stream size : 17.2 MiB (7%)
Language : Czech (CZ)

MPC:
E:\2011-04-27_Comeback-Obraz-pani-Rybkove-D309921-HQ.wmv::Raw Video 0
AVI Decompressor::XForm Out

Media Type 0:
--------------------------
Video: CLJR 712x400 25.00fps 56960kbps

AM_MEDIA_TYPE:
majortype: MEDIATYPE_Video {73646976-0000-0010-8000-00AA00389B71}
subtype: MEDIASUBTYPE_CLJR {524A4C43-0000-0010-8000-00AA00389B71}
formattype: FORMAT_VideoInfo {05589F80-C356-11CE-BF01-00AA0055595A}
bFixedSizeSamples: 1
bTemporalCompression: 0
lSampleSize: 284800
cbFormat: 88

VIDEOINFOHEADER:
rcSource: (0,0)-(712,400)
rcTarget: (0,0)-(712,400)
dwBitRate: Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

K lite balicek (Media Player Classic

Ty vážně nejsi normální, píše že má K-Lite.

safra to sem nejak zmastil, mel jsem na mysli aby to byl hlavne starsi K Lite napr 530f, ktery muzu potvrdit ze to ma povedene, tak to asi bude tim, ze jako splittery je nastaveny HAALI, ja vvzdycky davam GABEST misto toho, na vetsinu veci FFDShow, na stolnim to takhle jede hezky, jeste pak do toho zapojim Core AVC, ktery to vyresej pres grafiku, u Media Pl Classic homecinema totiz to jejich experimentalni H264 a VC1 dekodovani nekdy trochu blbne, to asi nebude primo tenhle problem, podival bych se na volbu
Internal Filtres (a odskrtnul jine kodeky) a pak na Output (a dal jiny render nez tam je defaultne) to by mohlo bejt ono
pak treba se nemuseji automaticky nacitat titulky, pokud to ale pojede tak titulky standartne
pres CTRL + L

Když Tě přivezou o půlnoci z hospody, tak sem nelez, Ty nejsi schopen poradit střízlivej, natož sjetej

zkusil bych SMPlayer.

Díky vyzkouším a povím jestli to k něčemu bylo...

Jakou máš verzi Windows Media Playeru?

V.12

Robi ti to take mihotave zvisle farebne pruhy bez zvuku?

Ne, prostě to nejede vůbec. Hlásí že chybí kodeky.

není to třeba špatně stažené ?

Tak si stáhni na slunečnici W7 kodec přímo určeny na WMP12. Bez toho to umí polovinu.

taky jsem stahl taky nejde, nenapadlo vás třeba že si zase někdo dělá srandu

Nedělám si srandu, jinak na uloz.to jsem to uploadnul já aby se pokusilo více lidí přijít na to jak to rozchodit...

Příspěvek zbytečně dlouhý a hloupý, možná asi jako jeho zadavatel, bez urážky.
Pokud soubor nepůjde přehrát v playerech GOMPlayer, nebo KMPlayer (event. VLC player), tak je soubor buď vadný (špatně stažený) a pak jej stáhnout znovu, nebo jej vyhodit, anebo je to podvrh, podvod.
Už jen to, že žvaní, že nejsou v systému kodeky a event. chce si je stáhnout, tak stažení povolí jen silně velký diletant a tomu by se měl sebrat PC a dát do ruky ruský sčot...!
Nic jinýho by si nezasloužil.

Už jen zadání tohoto vlákna se mi zdá jako podvrh, tak bacha na starýho zacha...

Tak vám to trochu objasním. Je to video stažené z placené sekce voyo.cz, když si za to platím chci to taky uchovat. Mělo by to být korektní video jen nevím jak jej rozchodit. Přehrává se na webu v silverlight playeru od microsoftu, bohužel nejsem zkušený a nevím jak to udělat abych video rozchodil...

a kdyz si to teda na ULOZto uploadnul, tak si to mame vyhledat, anebo sem das odkaz, abysme se na to teda mohli podivat ?

a co to jako konkretne je ? (dokumenty, porady, filmy, co to proste je ?)

dej to na ulozto a dej sem odkaz, at se na to muzem podivat, hlavne at to nema nekolik GB, to si nikdo stahovat nebude

no ale to ma 250 MB ! to nebudu stahovat, to to neumis zemnsit ?

navic je to Comeback, z TV Nova, pekna hovadina, jinak oni to maji samozrejme osetrene tak aby to neslo, WMW jako takove jde prehravat v zakladu, bez dodatecnych kodeku ve win7 uz v zakladu

poradim neco jinyho: tyhle kraviny stahovat z netu napr z Ulozto.cz a neplatit za to nic tc !
anebo tohle ted zkusit pomoci Hanfbrake ci Cyberlink Power Director to prekonvertovat do MP4
ci AVI a to by pak meli jit, mozna ze to maji ochraneny

A jak to mam asi skomprimovat kdyz to nejde v nicem otevrit. Vazne rozmluva jak s blbcem, ostatni maji pravdu co se tyce tebe. Kritiku si taky strc nekam, koho zajima ze te neco nebavi, mam to pro sebe ne pro tebe a ptam se jak to mam prehrat. A ze mas pomaly net taky nikoho nezajima, ja mam 250MB stahnuto za 3 minuty.

mam rychlej net, ale nebudu si tim zas*rat pocitac, ani si kvuli tomu nebudu kupovat rychly stazeni od Ulozto, free by trvalo pul hodiny,

tak na to jdi do kina !

Jake kino co to meleš, čti a odpovídej na zadání...

"když si za to platím chci to taky uchovat"

Hlavně že si zasráváš počítač pornem a všelijakým pochybným softem na čištění systému-.-.

to vis krast se nevyplaci, muzes to mit placeny kolikrat chces, viz zaplaceny zlodejsky Ulozto, za rychly stazeni, ale ono to stejne nejde . . na kazdeho dojde

nekdo chytrejsi (jako ja) si radsi koupi tv tuner a nahraje si to radsi zadarmo do pocitace z vlastniho vysilani, bez placeni, bez stahovani a maximalne legalni . . a kvalita nejlepsi

O tvojí chytrosti pochybuje minimálně vzdělanější polovina této poradny..

Jak vidím nic nového

Pročpak nadáváte na Ulož.to, když tam sám máte uloženo větší počet filmů. Už jste je minimálně dvakrát v poradně nabízel ke stažení! Nebo už vám paměť neslouží?

Dobrý den,již se Vám podařilo to video z voyo rozjet???? Mně zatím nikoliv.

Tak už to někdo rozchodil?

Ve windows 10 by ti to mělo přehrát vpoho, ale když ne tak zkus třeba VLC media player 2.4 a jestli i to ne tak zkus i beta verzi 3.0.0