Jaký kabel pro zvuk z TV na -cinch 5.1

Ahoj, chtěl bych vytáhnout a propojit zvuk z TV QE43Q60RA s repro Genius 5.1TV má sice optický konektor pro kabel, který však nemá reprosoustava. Zbývá zřejmě jen kabel USB-cinch nebo druhá varianta HDMI-cinch Chci se zeptat který z nich je vhodnější na ozvučení beden z TV, nebo je to stejná kvalita?Díky za případné info. Wilda

Odpovědi na otázku

Převodník optika/CINCH ...

Kabel USB/CINCH neexistuje, stejně tak ani HDMI/CINCH. A kromě toho, ta TV určitě nepouští výstupní zvuk do USB. Jedině jej oddělit ze zpětného kanálu HDMI a nebo asi nejčistší řešení, převodník optika/cinch.