» Poradna » Notebooky

Jaký je váš názor na tento notebook?

Dobrý den, rád bych se zeptal na tento notebook, případně na nějakou alternativu v podobné cenové relaci. Děkuji. https://notebooky.heureka.cz/hp-pavilion-gaming-15-bc2... //"Pište vždy jednoznačné titulky, nikoli pomozte, dotaz a podobné texty."//

Odpovědi na otázku

Taký debilný popis v tom odkaze mi otvára kudlu vo vrecku. i5 a potom "4jadro". Nedá sa napísať i5-7300HQ? 1. fHD - +2. i5 HQ - +3. USB 1+2 - +4. GTX 1050 - asi akurát (za tú cenu)5. 8 GB DDR4, max 32 GB - akurát6. SSD + HDD - veľké plus7. cenu neviem zhodnotiť

Nekvalitní kousek, špatné zpracování.Lepší volbou je Acer VX15.Za 24tis máš GTX1050 + SSD 256GB nebo za 26tis GTX1050Ti + 256GB SSD.

Kdybych napsal můj názor, tak jej admin okamžitě smázne.. HáPéééééééé asi jen v případě kdybych upadl nejméně 10x na hlavu..

Záleží co na tom chceš provozovatOdkaz nedám jen něco z popisuFujitsu A557, fhd, bat výdrž 10 hod 4 x usb, píšou, vyjímatelná bat, pamět 8 ..., ssd250 cena 20 tis a nějaké drobbé, zrovna sleva z 22

Na hraní her to není, ale jako rychlejší kalkulačka je to skvělé.

V téhle ceně raději Acer VX15.