Jaký je v současné době IDEÁLNÍ počítač pro hraní her?

uveďte dle vás ideální stroj plus ceny, díky

Odpovědi na otázku

Tedy:Začneme od konce: (Ceny bez DPH 22%)Seagate Baracuda IV 80GB je solidní, rychlý, tichý a spolehlivý disk za velmi dobrou cenu +/- 3000Zvukovku to chce Audigi nejlevnější a když nejsou peníze tak SB LIVE 5.1. AUD - 1800  SB 800Základka s Chipsetem Nforce2 od ASUS nebo Gigabite(kua..jak se tam píšou Y a i ?). +/- 3600,-Když nejsou peníze tak koupit základku ASUS A7V333-X. +/- 2400,-Cpu ATHLON XP Thourbreg B0 - 1800 ( Až přijde Doom 3 tak za pár peněz koupíš rychlejší CPU....u Intela by jsi musel měnit i desku.) za 2000,-RAM 333Kingmax nebo 400Kingmax ( 1*256ka stojí +/- 2000)Grafika radeon 8500 až přijde Doom 3 tak dokoupit Radeon 9500 pro nebo 9700. +/- 2000,-Case s 350watovým zdrojem - když nejsou peníze tak s 300wat zdrojem.DVD mechanika Toshiba.A je vymalováno.

Souhlas, ma to docela dobrou vybavicku. Chci jen rict ze pokud nejsi narocny da se pro dnesni hry PC postavit i levneji. Nektere komponenty tady (pameti DDR400) smrdi vyhazovanim penez.