» Poradna » Programy

Jaký je rozdím mezi office pro domácnosti a office pro podnikatele?

Zdravím,nevíte někdo, jaký je rozdíl mezi office pro domácnosti a office pro podnikatele? Snažil jsem se to najít, ale Google mi pořád vyhazujenějaké stránky od Microsoftu, které vlastně nic neřeknou.Díky za odpověď

Odpovědi na otázku

V množství aplikací a ceně.

Office pro domácnosti nelze použít k výdělečné činnosti.

Lze, akorát to není legální

Tady se dá něco porovnathttps://products.office.com/cs-cz/buy/compare-microso... Dole na stránce -Další informace - zobrazí, co sada obsahuje

Pokud si nainstaluješ LibreOffice, pak je to jedno (je zdarma pro jakékoliv použití). Pokud ten od MS, pak jsou různé licence a tu pro doma nemůžeš použít pro podnik.

No, tá pre podnikateľov má naviac Publisher a podporuje veľa funkcií v podnikových sieťach, tá domáca to vlastne nepotrebuje.