» Poradna » Ostatní

Jaky je rozdíl mezi dvd-r a dvd-rw

jaky je rozdíl mezi dvd-r a dvd-rw

Odpovědi na otázku

RW můžeš přemazat a zapsat nový obsah. Není to neomezené.

blbosť, jeden je striborný a druhý išiel doľava.

Na DVD-R zapisete jednou a hotovo.DVD-RW umoznuje zapsat, smazat, zapsat,.. Je prepisovatelne.

To je evidentní provokace.

nie je, lebo sa o tom nikde na svete nedozvie bežný smrteľník.

DVD-R (DVD Read - čtení)DVD-RW (DVD Read Write - čtení , zápis)

teď jsi na to kápnul ::facepalm::nejdřív mysli, potom piš

DVD-R (recordable)DVD-RW (rewritable)

DVD-R, kde R je read, čtení? Takže podle tebe z něj lze jen číst a nelze zapisovat? Když navíc DVD-RW je podle tebe čtení+zápis? Ne, placky, ze kterých jde jen číst to, co se na ně vylisovalo jsou prostě a jednoduše CD, DVD. Bez jakýchkoli sufixů.CD, DVD...pouze pro čtení.CD-R, DVD-R...CD a DVD "nahrávatelné" - recordable (jen jednou).CD-RW, DVD-RW...CD a DVD (ano, jsou i CD-RW) přepisovatelné (rewratable).