Jaký je nejlevnější počítačový obchod v Praze?

Ahoj lidi, kde nakupujete? Já nakupuju v Alzasoftu a zatím jsem nenašel levnější obchod. Nejsem v Praze dlouho, takže nemůžu mít velký přehled. Mohli byste mi prosím rozšířit obzory?

Odpovědi na otázku

Já nakupuju přes net všechno je tam levnější cca o 400kč samozřejmně dle ceny výrobku. A hlavně se nemusím otravovat se zbytečnou ústní komunikací  a cestováním od PC a zpět

presne dojedou az domu!

Ale kde vole