» Poradna » Ostatní

Jaký je název filmu?

Myslím, že to bylo na severním pólu. Pár lidí tam uvízlo, kvůli bouřce a byly tam i dvě děti. Tyto děti se postupem filmu ukázají, že nejsou úplně dětmi, ale "mimozemšťani" nebo něco tomu podobnému......Vím, že ještě šli do rentgen místnosti, aby zjistili, kdo je další mimozemšťan a pokud si pamatuji dobře byla to stará paní. Není to film "Věc"!

Odpovědi na otázku

Věc ne, ani ta nová a ani ta stará, ale neni to nějaký Akta X ?

To je spíš nějaká strašná pí...

Nech sa páči. Tu ho máš: http://www.csfd.cz/film/44030-invaze/Je to presne ten film.