» Poradna » Ostatní

Jaký je název české povídky?

Dobry den! Shanim tuto povídku,nevim,mozna se jedna o bakalářskou,ci jednu z drivejsich mikropovídek,ci mikrokomedii,v hlavni roli Milos Kopecky. Dej filmu: Milose Kopeckeho zastavi druha osoba na moste a zada ho o sirku. Milos ji zacne hledat,hleda dlouho,postupne se vysleka,az tomu druhemu dojde trpelivost a shodi ho z mostu...nevite někdo? diky!

Odpovědi na otázku

Hledej na www.csfd.cz

hledam,ale takto bych si usetril cas,protoze někdo ji znat muze

Vlastní snaha neuškodí. Tvůj ušetřený čas je ztracený čas někoho jiného. A pochybuju, že dnes někam spěcháš, když máš čas hledat povídku.

lze dopadnout jako ten co hledal Proutkova slova

Kdybych musel něco říci, tak bych zkusil vsadit na tohoto pána jako autora:https://cs.wikipedia.org/wiki/O._HenryAle víc než dvacku bych na to nevsadil.

Je to jedna z povídek televizního filmu "Zločin a trik II" z roku 1967,. Povídka se jmenuje Sirka a je podle Stephena Leacocka.

moc diky za info! nejak podvedome me napadlo zkusit zadat Sirka,ale nic mi to nenaslo...diky za odpověď!

Skoda jen,ze neni nikde ke stazeni,ani shlednuti

Tak prvni odkaz jsem samozrejme nasel,ale je tam jen jedna povidka a ne zrovna Sirka,kterou hledam a druhy odkaz je nefunkcni. Ale neva,i tak diky,budu hledat dal,nebo pockam,az to Ct odvysila

rozhlas už neletí, vltava to tuším měla jako hru. Měli na pokračování Zvony smrti od Ernsta Halla. Nsstudovalo Brno

http://www.csfd.cz/film/8209-zlocin-a-trik-i... Tu cosi, ale co něžnáju, něčitáju vsjo