» Poradna » Ostatní

Jaký je mezi tiskárnami rozdíl?

Dobrý den, poraďte mi jaký je mezi nimi rozdíl? Popřípadě jaká je lepší ke koupi, nejsem totiž technický typ a nevidím v tom rozdíl krom barvy a ceny Popřípadě jaká je s nimi vaše zkušenost apod. Předem díky1) Epson EcoTank L31502) Epson EcoTank L31513) Epson EcoTank L31104) Epson EcoTank L3111

Odpovědi na otázku

Hledej a bude ti nalezeno. Však se zjevně dobře bavíš, ne?https://www.epson.cz/products/printers/inkjet-...

Rozdíl je jen že L3150 (51) jde i přes wifi a L3110 (11) ne. Jinak asi 50 (51) bude rozdíl jen v barvě to samé 10 a 11