» Poradna » Mobily

Jaký iPhone si pořídit?

Zdravím,momentálně mám Android a ráda bych přešla na iOS.Přemýšlím mezi 6S Plus nebo 7. Jediné co mi vadí na 7, je to, že příliš malá (momentálně mám Samsung velikosti 5.7 palců, takže by to pro mě byl skok dolů), tak nevím, zda si vzít tu 7, přesto že je menší, a nebo se na to vykašlat a vzít si 6S Plus. Byla bych ráda, kdyby mi napsal někdo, kdo má nebo měl jeden z nich. Děkuji.

Odpovědi na otázku

Ohledně velikosti ti tu nikdo neporadí, to si musíš sama vyzkoušet.

Tak kup 7 plus a mas to vyreseny

nejlepší volba je 4" Iphone SE, nechápu lidi co mají potřebu tahat s sebou takový pádlo, ale samozřejmě je to subjektivní a tedy je pitomost se na to někoho ptát...

iP7 jeste velikosti displeje jde i kdyz ergonomie ovladani uz dostava trosku na frak, Plus uz je moc velke. A uplne nejlepsi by byp iP7 nacpanej do tela velikosti SE.

V jaké barvě?