» Poradna » Počítačové sítě

Jaký internet

Zdravím všechny,
rád bych se zeptal jaký by jste mi doporučili internet, aktuálně asi uteču od bezdrátu protože jejich veliká slibovaná rychlost je naprostý šnek a tak by mě zajímalo jakého by jste volili vy poskytovatele. Chtěl bych 20 Mb do 1000,- Kč a bydlím v Č. Budějovicích. Máme v domě UPC ale nevím zda je ten nejlepší, rád si nechám poradit.

Odpovědi na otázku

UPC sám nemám, ale známí co mají si nijak výrazně nestěžují. Mám O2 ADSL 8Mb/512kb za 480.- Kč a stačí to na všechno. A mám jejich ADSL od počátku a nikdy žádný problém. Je to spolehlivé a rychlost kolem 6,5 Mb. Ale jsem cca 2 km od DSLAMu v ústředně.

Uvazuji o tom UPC a nebo ADSL ceskych radiokomunikaci ma nekdo zkusenost?

Jestli máš možnost použít internet od UPC, tak není proč váhat. Mám od nich 20/1,5Mbit a opravdu to tak rychle i funguje. Proti ADSL od kohokoli v ČR je to nesrovnatelně kvalitnější připojení.

Moc díky!