Jaký imac vybrat?

Dobrý den, hledám lmac. Měl by utáhnout minecraft nad 120 fps aby se na něm daly stříhat bez sekání i 4k videa a utáhl i áročnější grafické programy. Vůbec si nevím rady. Kupuji první Imac a vůbec nevím jaký výkon mám za jakou cenu očekávat.

Odpovědi na otázku

Ja bych rek ze je uz jedno jestli zaplatit 61 000, nebo 70 000. Moc na vyber tam neni.

Opravdu chceš něco, co stojí takovou raketu, ale má to mizerný starý HW? I v tom nejdražším za 140 000,- je 3 roky stará RX Vera 56 a do 130 000,- tam je jen 8GB RAM?

A není výhodný třeba nějaký za 30 000?

No jestli ti staci 21.5 monitor a prd vykonem tak si muzes koupit zaklad za 34 000

Dobrý den, hledám nový Mercedes. Měl by jezdit nad 300 km/h, mít zrychlení pod 3s, v plné výbavě, kůži a slonovině. Vůbec si nevím rady. Kupuji první Mercedes a vůbec nevím jaký výkon mám za jakou cenu očekávat. Není výhodný třeba nějaký za 100 000? Pokud chceš výkon a máš jen 30 000,-, tak zůstaň v PC světě. I tam to nebude za tu cenu (včetně monitoru a OS) žádná raketa. A to i když se vykašleš na nesmyslná All-In-One, která jen zbytečně spojují nevýhody notebooků (mizerný výkon, špatné chlazení + vyšší cena) s nevýhodami desktopů (nemobilní).

nic v cem neni M1 uz vpodstate nema smysl, dalsi vec je ze za cca 3 mesice budou vydany nove produkty s M soc, pravdepodobne to bude imac a macbook pro 14/16

Tady stále dokola, jak je to MAC ta je to vždy špatně :).By jsi to měl probrat někde, kde s tím má někdo zkušenost.Tady se dozvíš jen kup si PC neb NB to je to nejlepší na světě :)))))))))).

Já proti tomu nic nemám. Jen zrovna iMac zatím nemá nové procesory od Apple, má zastaralý HW a za jeho 30000,- sežene jen nějaký starý výprodej.Ale jestli máš nějaký tip na skvělý iMac za 30 tyček, tak sem s ním.

vcera ci predvcerom tu bol chlapik co mu chceli za 16000 vymenit prasknuty display. Za 16 kupis cely novy notebook, nie dementny display, co ti na beznom notebooku vymenia za 100-150€ = 2600-4000kc. To uz aky blbec by som musel byt aby som kupil hocico od apple.

Asi jsi jeste nevidel Retina displej, hlupaku.