» Poradna » Notebooky

Jaký herní ntb

Dobrý den poradí někdo jaký koupit herní ntb kolem 30000

Odpovědi na otázku

Budeme říkat výkonný NB. Herní v podstatě není,poněvadž u herního stroje (PC) má co dělat i cca 6 větráků,aby komponety uchladily. V NB jsou max. dva malé. Ale výkonné vybírej u DELLu,nebo MSI : Třeba https://www.alza.cz/msi-gl63-8re-645cz-d54810...

Třeba MSI u některých svých modelů osazuje i 3 větráky.

Jaké a za kolik ? Uveď. Takže podle tebe 3 větráčky velikosti víčka nahradí 6 20ti centimetrových ve stoláku ? Máš vůbec potuchu o konstrukci noťasu ?

Něco si o tom nastuduj, než tu budeš plácat nesmysly.Používám notebooky už 15 let a takové modely, o kterých se ti ani nezdálo.

A jak to souvisí s dotazem. Určitě mě tvé modely ale nezajímají.

Používám notebooky už 15 let a takové modely, o kterých se ti ani nezdálo.Me by ty modely zajimaly

Jakub měl během posledních 5-7 let spoustu drahých modelů.To by byl dlouhý seznam.

Zase neználek.Některé modely NTB mají 3 i 4 ventilátory.

Jaké a za kolik ? Uveď :

MSI GS65 cena cca 45tis.má 3 ventilátory a spousta skládáček má 4 ventilátory.Najdi si je sám nemám čas amatérům nosit vše pod nos.

Moulo,ty tam nevidíš cenovku 30k ?? Tak předkládej modely se 4mi ventilátory,komediante.

Blbec jsi sám, když píšeš, že jsou v noteboocích maximálně ventilátory dva.Byl jsi vyveden z omylu a ještě přesto pořád trollíš.

Modely co maju 3 i 4 vetraky, to su drony, nemylit si s NB (aj ked tiez maju kameru a Wifi)

Zdravím, nenapsal si co bys očekával, pouze cenu do. Jestli chceš nějaký dobrý herní notebook a cena/kvalita je pro tebe taky rozhodující, šel bych do repasovaných, nebál bych se toho. Mrkni třebahttps://www.terastore.cz/lenovo-legion-y720-15ikb_... https://www.terastore.cz/acer-predator-helios-300_... https://www.terastore.cz/hp-omen-15-ce005nh_d17904... Nebo si projdi celou tu kategorii, mají decentní výběr a vše kolem těch tvých preferovaných 30 000 Kč, povětšinou míň.

Ok diky

Pro mě "herní" pc, nehledě zda notebook nebo ne nejde za tu cenu postavit. V případě notebooku bych to viděl asi takto:https://www.alza.cz/asus-rog-zephyrus-gx701gw... Na FHD hraní to je ok, byť v nových hrách už to nebude ono, trřea v Metro:Exodus už to na extreme nepojede ideálně.

Prosimtě ty dotazy, kde mají lidi rozpočet do 70 tisíc ani nečti stejně jim totiž nedokážeš poradit nic levnějšího

Ono ani nejde o cenu, tenhle model ackoliv kdyz jsem vybiral ten svuj libil se mi ten vyndavaci touchpad, nechtel jsem uz zadny bez touchpadu se samostatnymi tlacitky. Ale nez clovek vyhodi nekolik desitek tisic zkouma hlavne kriticke recenze podstatnejsich veci. Pote uz jsem ho ignoroval.Za 30K ani poradit nejde, vzdy to bude kram, vykon neni vse.

Kocmane, ty seš fakt k**tén, tazatel chce NTB za 30 tisíc a ty tady postneš za sedmdesát. Sedni si k tomu svému simulátoru a odleť...

Tak notebook ( jedno jestli herní nebo nějaký jen na net ) už jedině s AMD : https://diit.cz/clanek/intel-spoiler-bezp...

A který notebook s AMD procesorem, který nebude výrazný bottleneck pro RTX2070 nebo RTX2080?

Můžeš sem dát odkaz na notebook s AMD, který bude mít při hraní víc FPS jak notebook s GTX 1060? Na to jsem vážně zvědavej

Něco co má GTX 1060 6GB. Zas tak velký výběr a rozdíl mezi nimi pak už nebude takže si klidně můžeš hodit korunou

Nový nebo bazar?

Jak posílal někdo výše, koupí za normálních podmínek vcelku dražšího noťasu v podobě předváděcího modelu lze ušetřit peněženku o nějaký ten tisíc. Ten Lenovo z https://www.terastore.cz/lenovo-legion-y520-15ikbn... by mohl posloužit decentně

Opravdu je vidět že jsi expert na NTB.Poradit tento starý a z výroby vadný model je k pláči.Do 30 se dá doporučit třeba tento https://www.alza.cz/lenovo-legion-y530

To já ne. Já jsem pravý host, žádná napodobenina.

za 30k kupovat stroj s 1050ti je čiré šílenství..

Vážení, nechápu proč se do něj navážíte. Borec se snaží jen doporučit tazatelovi noťas, na kterém poběží hry a je do 30 000 Kč. Je snad jasný, že to nebude za tuhle cenu ideál a souhlasím, že by se daly najít jiné alternativy. Tazatel má snad svou hlavu, aby si ve výsledku vybral ze všech doporučení to, co mu bude vyhovovat nejvíc.A k tomu předváděcímu modelu, "starý a z výroby vadný model" není vůbec to, co to ve skutečnosti je, tak tu prosím nehlásejte něco, co není pravda.

Amatére vím o čem píšu.Lenovo Y520 mělo z výroby vadnou klávesnici.O NTB se zajímám denně.V tomto státě není moc lidí kteří mají vice informací o NTB než já.Vím jen o jednom a to je Jiří Zima alias Swarm.Radu dostal v podobě Lenova Y530 jako nej kandidáta do 30tis.Tak už tu nepindejte ty Vaše doměnky.Tečka.

Oprava domněnky.

Je chyba,že tady nejsou viditelné IP. Někdo tu podvádí.

Změň si nick, jinak požádám admina o zveřejnění tvé IP. To se nedělá.

Dobry den a co msi s i7 8750 graf gtx 1060 6gb a ssd 256gb a 1 tb

Jaký model?

A co acer predator helios 300i7 8750 gtx 1060 6gb ssd 256 a 1tb hdd

To je rozumná volba.Taky vhodný model.

Ahoj do 30000Kč by som ti doporučil tento: https://www.alza.cz/msi-gl63-8re-645cz-d54810... síce je to iba o kúsok tej 30k ale je to dosť dobré.Dúfam že som ti pomohol

Nepříliš povedený model.Když už MSI tak od modelové řady GP.A ještě lépe GE.Ale tam už se do 30kk nedostaneš.A stejně nechápu proč se nejdete poradit s výběrem vhodného NTB na forum notebook.cz.Tam dostanete velmi kvalifikované rady.Je tam spousta profíků přes NTB.Někteří mají za sebou testy stovek různých modelů za posledních 12 let.

ok diky

Herní notebook neexistuje. Kup si radši Playstation a pan na https://www.playsvet.cz si budeš moct najít hry ve slevě.

Existuje ale ne za 30tis.