» Poradna » Notebooky

Jaký herní notebook je nejlepší pro hraní hry The Evil Within?

Dobrý den, myslíte, že je tento notebook dostatečný ke hraní hry The Evil Within?: https://www.pocitarna.cz/notebooky/acer-swift-3-sf... Hra vyžaduje:Paměť: 4 GBGrafická karta: NVIDIA GeForce GTX 670Evil Within CPU: Intel Core i7-7Y75Velikost souboru (hry): 50 GBOS: 64bitový Windows 7 SP1 / Windows 8.1Na současném starém notebooku s nevyhovující grafickou kartou mi hra nejde. Už delší dobu si chci pořídit nový notebook, ale hlavně tu hru potřebuju spustit, takže se snažím sehnat notebook s co nejbližšími parametry ke hře. Moc prosím o radu, na tomhle mi velmi záleží.A pokud byste věděli o vhodnějším notebooku pro tuto hru a který by byl do 20 tisíc, tak mi dejte prosím odkaz.Děkuji.

Odpovědi na otázku

Hrubym nakouknutim na srovnani GTX 670 a MX 250 bych rekl, ze to spise nepojede.

S omezeným rozlišením a detaily to dá sotva 30fps:https://www.youtube.com/watchVe FullHD (rozlišení notebooku) na minimální detaily je to už naprosto nehratelné. Navíc to není notebook na hry, takže se budeš trápit s přehříváním.

Ziaden notebook na hranie neexistuje. Su to iba marketingove kecy. Uz to pochop a kup si poriadny desktop, ktory vyuzijes aj na ine veci. Noteboky su iba pre tych co musia cestovat a mat kancl stale so sebou.