» Poradna » Ostatní

Jaký grafický tablet vybrat?

Zdravím a prosím o radu, jaký vybrat gracický tablet? Před pár lety jsem v prácipoužívala Wacom Intuos Pro M a byla jsem celkem spokojená. Od té doby pracuji doma a používám jen myš. Jelikož pracuji s grafickými programy - Illustrator a Photoshop, tablet by mi, dle předchozích zkušeností , práci usnadnil. Bylo to lepší pro mou ruku i pro rychlejší práci.Jelikož doba pokročila, ptám se, zda zůstávat u stejného tabletu nebo jít do jiného? Dívala jsem se, že Wacom nabízí také Intuos pro M paper, ale z recenzí mě odrazuje rychlé obroušení hrotu.Proto prosím o jakékoli rady a zkušenosti Děkuji //opraven překlep v názvu dotazu, aby nedával podnět k vzniku flame Admin//

Odpovědi na otázku

V nadpise chyba pismeno "s" alebo "b"?

Osobně bych se Wacomu držel, u té "paper" verze nějak nevidím žádné plus, zvláště pokud jsi dříve pracovala s Wacomy s klasickou kreslicí plochou.

k vánocům jsem domů kupoval XP-PEN Deco 03 a připadá mi skvělej...https://www.czc.cz/xp-pen-deco-03/285888/pro... Wacom má za tu cenu menší a tohle funguje perfektně, ovládací kolečko a tlačítka jsou v týhle ceně super.Projdi si recenze na youtube.XPpen dělá i celkem dostupný tablety s displejem a i ty bez displeje se dají v akcích levnbě koupit na jejich eshopu (sklad v EU):https://www.storexppen.eu/buy/deco03.html