Jaký DVD přehrávač k dosavadnímu repru?

Zdravím vás. Asi před dvěma lety jsem koupil obyčejné domácí kino, u kterého jesou reproduktory připojeny jen zaklapnutím odizolovaných drátků . Nevím jak se tomu odborně říká, ale nejsou tam žádné cinche nebo jiné konektory, jen odizolujete drátek, stisknete "páčku" , drátek zasunete a pustíte a ono to tam drží. Jelikož kino nějak blbne a nebude mně líto ho vyhodit, tak přemýšlím o dalším. A napadlo mně že bych nepotřeboval další kino s dalšími reproduktory, ale jen DVD přehrávač a ty repráky připojit k němu. Ale netuším, jestli jsou DVD přehrávače vyráběny také s připojením repro jako má to původní nebo jestli je to vždy řešeno cinchy a já by tedy ty ciche musel nakoupit a na každá přívod od jednotlivého reproduktoru přidělat. Já vím, že to není zas tak moc práce, ale kdyby to nějaký průměrně kvalitní přehrávač měl tak jak to má to kino, tak bych měl méně práce. Neznáte nějaké?

Odpovědi na otázku

Kájo,fakt děsná dřina,jít do kšeftu a zkouknout nabídku,zeptat se vedoucího co naco je,zkrátka čumňět na to a vybrat si.??

Samozřejmě, že je větší dřina jít do kšeftu než napsat dotaz na Živě, to je snad každému s alespoň minimální inteligencí jasné. A zvláště v tom případě, že něco potřebuješ vyřešit ihned.
Příště si ušetři dřinu ty a místo "odpovědi" bez jakékoliv informace k dotazu šetři svoji klávesnici, prsty atd.

Ono když té inteligence přebývá,je taky na ho..

To říkají zpravidla ti, kterým chybí...

Debilita v USA
22. únor 2007 | 14.16 | rubrika: kuriozity

Americkým matkám hrozí zákaz kojení
Zakažte kojení! To hlásá nová občanská iniciativa působící v USA. Podle ní je kojení nepřirozené a hlavně - jedná se o incest. Zakladatelka sdružení požaduje pokutu 500 dolarů a při recidivě dokonce rok vězení.
"Kdo dává svému dítěti prs, těží z toho sexuální uspokojení. Jde o formu incestu, matka tak dítě morálně ohrožuje," tvrdí příznivci sdružení. O tom, že Amerika je zemí neomezených možností, ale i zemí s největším počtem podivínů svědčí fakt, že petici za zákaz kojení podepsalo údajně už 200 tisíc lidí. Podle nich by měla matka mateřské mléko nejdříve odstříkat a teprve potom podávat kojenci, ještě lepší by byla údajně umělá výživa.

Může být někde více debilů jak je v USA?
Jo u vás doma.

Vase uvaha obsahuje zasadni mezeru: DVD prehravac nema na ty reproduktory zesilovac, ten je totiz v tom kinu. Bez nej to tedy hrat nebude.

Potrebujete jine kino, bez reproduktoru...

hrať bude ak k tomu prehárávaču pripojí aktívne PC chrstítka ala Genius, Logitech alebo Creative. To bude potom "poriadny" sound.

Děkuji.

Jasné. Díky za odpověď.

DVD přehrávače mají tzv "nízkoúrovňové" výstupy, ke kterým (pasivní) reproduktory nepřipojíš.

zkrátka! - dotaz ve stylu sci-fi.

Ty evidentně netušíš, co sci-fi vlastně znamená, že?

neboj, vím přesně co to znamená - na rozdíl od tebe
protože kdyby jsi to věděl, tak nemůžeš položit naprosto nesmyslnou otázku.

...a je velice zajímavé, že se ti nelíbí můj "rejpanec", ale, aby ti došlo, že by jsi měl prásknout, co se ti to válí doma za DK, na to už ti buňky nestačí.

Nelam si s tím hlavu. Ty stejně žádnou radu nevymyslíš a budeš tady jen rýpat, tak se přesuň jinam.
To, jaké kino v současnosti mám doma vůbec nesouvisí s otázkou.

Nedala by se z toho kina využít jen část se zesilovači a ten DVD přehrávač připojit k tomu kinu? Nějak si nemohu vzpomenout kdy jsem naposled viděl v qelbu samotný zesilovač.

Když on asi bude problém možná i v tom zesilovači, jelikož reproduktory začínají hrát až po poměrně dlouhé době po zapnutí kina. Tato doba se neustále prodlužuje a ani potom nehrají souvisle. Takže kino poslouchám přes repro televize

pokiaľ to bolo domáce kino ala "ALL IN ONE" tak máš zaručene zosilovač pre tie repráky situovaný práve v tom dvd prehrávači (áno, tomu sa hovorí kurevská smola). Takže vymeniť LEN dvd prehrávač za iný a jednoducho k tomu "priklipnúť" kábliky z reproduktorov neprichádza v úvahu (teda pokiaľ chceš aby z tých reprákoch niečo bolo počuť).

No jo. S tím už jsem se smířil a zvažuji, zda opravdu potřebuji kino s repráky, nebo mně bude stačit pouze přehrávač připojený přes scart do televize....

Tobě schází na blbý kidy akorát vidle šupáku.To mně fakt baví nandat si na DK repra ze šrotu,za Vietnamskou tržnicí.

Hochu, hochu, tobě hodně chybí, viď? A nejhoší je, že se to už nikdy nenapraví.

A co takhle zkusit se v tom pošťourat nebo o to poprosit někoho kdo se v tom vyzná (nebo to alespoň o sobě tvrdí) když už je to stejně na vyhození. Třeba tam bude jen nějaká prkotina co se nechá opravit.

Taky o tom přemýšlím, ono to chce někdy i vícekrát zapnout a vypnout, aby se to "probralo". Ale potom to jde dobře, ale zase většinou bez zvuku. Zkusím se do toho podívat, porýpat a zahodit.
A potom zkusím třeba něco takového:
www.eproton.cz ...

třeba to zase dva roky vydrží a potom už něco na blu-rey