Jaky dvb-s

Ahoj mám starý strong 6500 který už doslhuje... mam kartu skylink irdeto. chtel bych od vas poradit jaky satelit si vybrat.pozadavky: HDMI, Full HD, moznost nahravani..certifikace irdeto. cena cca 2700kč děkuji za rady

Odpovědi na otázku

Já a celá naše rodina máme satelitní přijímače značky BENSAT a jsme s nimi spokojeni. Kupovali jsme na http://shop.emos.cz/kategorie/satelitni-techn... Tady je výběr těch nejnovějších. Já mám 250 a jsem spokojen. Vyhovuje mi automatické ladění programů a automatické ladění dle žánru programů (toto jde ale vypnout) Přijímač mám schovaný ve skříni a venku mám jen čidlo, které zachytává moje pokyny z dálkového ovladače. Vzhledově moc hezký, malý..... na webu je taky video, jak jsem si všiml. Výběr je ale samozřejmě široký, trh je přeplněný různými dvb-s přijímači....tak tady jedno doporučení