» Poradna » Programy

Jaký digitál na bajonetovou redukci pozorovacího dalekohledu?

Zatím nemůžu nalézt digitál, který by nahradil klasickou zrcadlovku, která se připojí přes bajonetovou redukci na pozorovací dalekohled. Údajně nějaký Canon ma redukci na teleobjektiv, ale je to problém zjistit, neboť v některých prodejnách prodávají podavači, kteří toho vědí míň jak já, dokonce jeden tvrdil, že je to utopie, že nic takového neexistuje. Byl bych rád za každou konkrétní odpověď či odkaz. Dík.

Odpovědi na otázku

Heledej v diskusi na  www.grafika.cz  Onehda se to tam probiralo, jsou tam  planky i fotky konkretni upravy

Canon PowerShot A40 i A70 mají bajonet na předsádky (tele, makro ...)