Jaký chladič na amd ryzen 5 2600 do 650kč

Dobrý den chtěl bych poradit s výběrem chladiče na amd ryzen 5 2600 do 650 kč výška chladiče max 165 mm. Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Ne.

Je sice menší, než Fera, ale je i na AM4 pro TDP do 150W, takže na 2600 lze.

Pokud neplánuješ OC, tak klidně nechej ten, co je v balení.

A určitě v balení nějaký je? :) když jsem kupoval nedávno Ryzen 5 1600X, tak tam žádný nebyl :)

Pouze u modelů s X chybí chladič.

Aha, tak dík za info. Jsem se pro skládání trefil do X :)

...při skládání...

"Pouze u modelů s X chybí chladič."to není vždycky pravda minimálně u nový generace... např u 2600x Je Wraith Spire chladič - masivní, tichej a plně dostačující.

jak pro koho

pro 95% uživatelů určitě..http://www.ddworld.cz/pc-a-komponenty/procesory...

Tady dávat odkaz na šmejdy ? ( DDworld je ta největší žumpa co může být.. )

to je jedno, ty testy BOX chladičů AMD vychází dobře i v zahraničí.

Možná ten zdroj není úplně oblíbený či korektní, ale ten chladič skutečně většině lidí stačí, dokonce to zvládne i nějaké oc, i v případě toho menšího na 2600. Byť třeba ne extrémné OC a třeba teploty nebudou nejkrásnější ale plně v rozsahu specifikace výrobce (jestli je to deset stupňů víc nebo méně je jedno když je to v předepsané provozní teplotě)Jediné co, tak že to možná nemusí být dostatečně tiché a to je pak otázka konkrétního člověka, doporučuju vyzkoušet box a když to bude zlé, tak si může koupit chladči vždycky

souhlasim, mam presne tuto CPU a ventilator neslysim skoro ani v plny zatezi...

Pokud se nevleze s cenou, což pochybuji, tak je relativně solidní i Gelid Tornado (určitě lepší než Spartan, protože se šroubuje).

Ten co byl v krabičce s procesorem.