» Poradna » Programy

Jaký AVpřijímač

Potřebuji poradit od odborníků jaký AV přijímač si mám pořídit. V tomto oboru tápu, tak potřebuji poradit od lidí co dělají trochu do muziky.
AV přijímač bude sloužit pro občasné přehrávání muziky a příležitostně jako domácí kino, Místnost má 35 m2.
K tomuto přijímači by jsem chtěl připojit DVD (Pioneer), které už vlastním. Reproduktory si budu pořizovat až s AV přijímačem
Přijímače:
PIONEER VSX-418-S - www.kasa.cz ...
YAMAHA RX-V 363 S - www.kasa.cz ...
SONY STR-DG520S - www.kasa.cz ...

Moc děkuji za pomoc při výběru

Odpovědi na otázku

Ten Pioneer je low-end,tak do domaceho kina,ale nie na vazne pustanie hudby. Lepsie Pionnery zacinaju od modelov LX.

Všechny 3 vytipované modely jsou základní a kvalitativně mezi nimi velký rozdíl nebude. Pokud máš DVD Pioneer, pak není na škodu uvažovat o stejné značce, bude se ti do dobře ovládat jedním ovladačem. Na druhou stranu ten Pioneer jako jediný nemá kalibrační mikrofon.
Já osobně mám zkušenosti se Sony a Yamahou, Pioneer neznám. T těch 2, co znám, bych si vybral Sony.