Jaký auto adapter pro (ibm) lenovo r61?

Dobrý den,
mám notebook (IBM) Lenovo R61 a za týden jedu na dovolenou a potřebuju auto adapter. Bohužel se v tom nevyznám. Nevíte prosím jaký by se k tomu dal koupit? 2000,- za originální se mi dávat nechce. Na originálním adaptéru do zásuvky mám: Výstupní napětí 20V, výstupní proud 4,5A a výkon 90W. Našel jsem tyto univerzální auto adaptery:

www.hifishop.cz ...
dodomu.cz ...
trust.mironet.cz ...

Myslíte že by se dal nějaký použít? Případně jaký jiný? Předem děkuju za odpověď.

Odpovědi na otázku

Prvni navrhovany vypada pouzitelne - umi 20V, ma 100W.
Druhy navrhovany se mi moc nezda - umi pouze 19V a ma 90W. Pisou sice, ze lze pouzit i pro 20V laptopy, ale...
Treti nebrat, pouze 70W. Ono to muze stacit, ale taky nemusi.

Ke slusnemu laptopu bych ale doporucil originalni adapter. (Na auto za 800kKc taky nebudete obouvat gumy z hypro za 200Kc kus :o)) .)