» Poradna » Programy

Jaký antivir je nejlepší ?

Prosím chci se zeptat jaký antivir je nejlepší protože já a internet a viry :D blbá kombinace

Odpovědi na otázku

V čem nejlepší? Na co nejlepší? Pro koho nejlepší?

Nejlepší není žádný. Přečti si něco o zde většinově zavrhované sandboxii. Může tě při správném používání hodně ochránit. Po procházce netem než vypneš ntb/pc obsah prostě smažeš. A nejen to.

V tom případě vyřaď to "já" protože před tvojí vlastní hloupostí tě žádný antivir neochrání...

Na žádný antivir se nelze spoléhat, protože mezi vznikem nové (pozměněné) verze viru a okamžikem, kdy na něj antivir bude reagovat uplynou přinejmenším hodiny (někdy až dny). Proto žádný nepoužívám, protože to je jen žrout výkonu počítače.Důležité je, aby uživatel přemýšlel o tom, co dělá a "zálohovat, zálohovat, zálohovat".

nesurfuj z Windows. Tím toho většinu vyřešíš - teda krom svinstev jako phishing apod.

Víš jaká je nejlepší zubní pasta?Víš jaká je nejlepší vepřová panenka?Víš jaký je nejlepší vodní kluzák?Už konečně víš, jak hloupé otázky kladeš bez vymezení počátečních (okrajových) podmínek?

Možnosti:1. linux live - ak nebudeš mať pripojený HDD, môžeš sa vyblázniť koľko chceš (zvlášť ak nezadáš kade tade osobné údaje)2. win + sandboxie3. virtualbox a v ňom OS, ktorý Ti vyhovuje s jeho zálohou

4. nezapínat počítač

Nejlepší antivir neexistuje. Jednou je lepší ten, o měsíc později najde novou verzi viru zase jiný. Použij jakýkoliv - třeba ten, který je součástí Windows a něco proti malwaru. Pokud budeš ještě používat svůj rozum, pak si v téhle trojkombinaci PC nazaviruješ.

Žádný!

Ale jo, ten mezi židlí a klávesnicí ........