Jaký All-In-One na kancelářskou práci?

Potřebuji All-In-One - domácí kancelář z prostorových důvodů.Využití MS Office, Účetnictví, Internet, nejnáročnější bude asi občas shlédnutí nějakého videa a prohlížení fotek. Jaký vybrat?

Odpovědi na otázku

Vyberte si podľa uhlopriečky, tie úlohy zvládne akýkoľvek hardvér aj ten najlacnejší.

Ok, to je vcelku jasné. Spíše mě šlo o kvalitativní parametry, které značce se třeba vyhnout a kterou preferovat.

Z vlastní několikeré zkušenosti bych se vyhnul značce Lenovo - kvalita šla hodně dolů a servis příšernej. Naopak zatracovaný Acer si hodně polepšil, jak co do kvality tak do servisu.

Presne. Aj ja som si to všimol

Ok. díky.

Čo sa týka kvality, tak tie čipy sa nehrejú, tam neriešite chladenie a pod, takže Vám to vydrží dlho od ktorejkoľvek firmy. Mám aj od Lenova a od Aceru.Skôr si len skontrolujte dostatočnú konektivitu, pri niektorých modeloch to osekajú kvôli cene.

Ok, dík za upozornění.

AiO bych bral od HP s dotykáčem, v excelu a při úpravě fotek se hodí. Něco, co má i5 skylake, aby to mělo Intel 530.

Do dotyku se mě nechce a ani tam co bude stát by to nebylo úplně praktické.

tak jsou i bez dotyku, problém je, že jsou úplně stejně drahé, pokud budeš mít počítač na práci se zárukou 24/7 jako službou