» Poradna » Programy

Jaký Adobe Flash Player ve verzi 11. 0 nebo vyšší je pro můj notebook vhodný

Předem mého dotazu bych chtěla uvést, že nejsem odborník na výpočetní techniku. Chtěla bych si přehrát straší dokument z cyklu Máte slovo, který je k dispozici na webu ČT. Objevuje se okno, že systém vyžaduje Adobe Plash Player 11.0 nebo vyšší. Našla jsem si na stránkách https://get.adobe.com/cz/flashplayer/Jsou zde požadavky na systém. Adobe Flash Player 18Microsoft® Windows® 2.33GHz or faster x86-compatible processor, or Intel® Atom™ 1.6GHz or faster processor for netbooks 32- and 64-bit (unless noted): Microsoft® Windows® XP (32-bit), Windows Vista® (32-bit), Windows 7, Windows 8.x Internet Explorer 8.0 or later, Mozilla Firefox 17 or later, Google Chrome, or Opera 11 512MB of RAM (1GB of RAM recommended for netbooks); 128MB of graphics memoryNevím, zda tedy mohu stáhnout tento program-mám Win 8.1 with Bing, memory 4GB - Intel Bay Trail M Dual-Core 2840, up to 2, 58GHz, HDD 500GB, ODD Sup.MTL. Samozřejmě stahovat jen, pokud je zdarma. něco mám na disku, takže tolik volné paměti, kolik je napsáno na desce notebooku tam nebude.

Odpovědi na otázku

Normálně si ho nainstaluj nevím co řešíš.

Souhlas, normálně nainstalovat. Ovšem jsem celkem rád když se člověk který nic neví raději zeptá, než aby se tu pak mnohem složitěji řešily následky chyby někoho co prostě tupě odklepe „Next -> Next -> OK“ na každou ptákovinu.

- Ano, Flash Player je zdarma.- Je vhodné (z hlediska bezpečnosti i nutné) mít na PC vždy nejaktuální verzi.- Jdi tedy na stránku: https://get.adobe.com/cz/flashplayer/ -> zruš zaškrtnutí u "Volitelné nabídky" (to proto, aby se ti zbytečně nestahoval neužitečný balast do PC) -> a dej instalovat. Stáhne se soubor.- Zavři internetový prohlížeč. Následně vyhledej stáhnutý soubor (nejčastěji ve složce "Stažené soubory") -> a 2x na něj klikni. -> Spustí se instalační proces. -> Dokonči instalační proces.- A to je celé.

Aktuální verzi 18.0.0.209 , to je jasné.

Dobrý den.Mám mobil SAMSUNG Galaxy A 3 op.system Android.Několik let jsem měl nainstalováno i-vysílání ČT. Nyní přestalo pracovat.Vyčerpal jsem všechny možnosti k uvedení i-vysílání ČT do provozu,ale to se mi nepodařilo.Můžete mi sdělit jak mám postupovat ?Volal jsem telefonicky do ČT ale nebyli mi schopni odpovědět.Další dotaz: jak mám do tohoto mobilu nainstalovat Adobe Flash player verzi 11.S pozdravem KOUKL