» Poradna » Notebooky

Jaký 2 v 1 ?

Dobrý den, jaký 2 v 1 nebo notebook s dotykovou obrazovkou by jste mi doporučily ? Strop tak 6-7 tisíc. Potřeboval bych ho do školy takže nějaký lehký, tenký a aby zvládl práci s Photoshopem a když tak nějakou tu aplikaci. Děkuji moc.

Odpovědi na otázku

za tyhle prachy to bude hrozný krám a jestli myslíš, že se na levném tabletu bez aktivního pera dá pracovat s fotokrámem, tak to fakt ne. Za 7 tisíc bude i notebook pěkná šunka. Neblbni a zkus se podívat, zda by za ty prachy nebyl nějaký repasovaný notebook Lenovo Thinkpad nebo Dell Latitude, což bude výkonem mnohem lepší než nový 2v1 za stejné peníze.