Jakou zakl.desku

Jakou zakl.desku do 2000,- s paticí AM3Na procesor FX-8350 GTX 1050Ti 4GB

Odpovědi na otázku

Vzhledm k tomu že nové se již nevyrábějí taková jaká bude taková bude.

Když jsem se díval měli tam 7 takových desek jakou? Samozřejmě vím, že jsou venku daleko novější desky s paticí AM4, ale koupil jsem si FX 8350 a deska není podporavána tímto procesorem. Takže jediná možnost je koupit novou zakl. desku.

Tak si vyberte tu z těch 7mi, někde mají jen jednu a rozhodně né za 2000,- .

s ohledem na spotrebu ber pouze s 8pin napajenim pro cpu.

Díval jsem se na tuhle https://zakladni-desky.heureka.cz/gigabyte-ga-970a-ds3p-fx/Je v pohodě?

Tak to je super většinou se 1íváme u výrobce aby sme věděli co ta deska je opravdu zač a pak v eshopu aby sme věděli jestli je třeba sklademProtože z odkazu na Heuréce je jasné jen ...Skladem 0 kusů... a ...špatný popis...

Aha, :D tak to už nenaskladní.

to je presne o cem pisu. tahle ma jenom 4pin.

zeleny chrchel ma jeste neco sklademhttps://www.alza.cz/asrock-970-extreme3-r2-0-...

no jestli ji sezenes, tak samozrejme muzes.

Pokud jí seženete za tu cenu tak ano.

Dalo by se s rou FX 8350 a GTX 1050Ti 4GB 8GB Ram zahrát PUBG plynule?

Netuším, PUBG ani jiné MMOFPS nehraju.

V minimálních je FX 6300 myslím, že v doporučených by mohlo být FX 8350 a doppručené jsou diporučené na high né?

obávám se že desku do 2000Kč na procesor FX-8350 s paticí AM3+ už asi v českým obchodě neseženeš. jde o to, že FX8350 žere 125wattů a na to musely bejt spešl desky. třeta taková GIGABYTE 970A-DS3P za 1849kč to asi moc dlouho neustojí pokud ten procesor hodláš využívat na hry a zatěžovat na 100 procent. Zkus někde sehnat desku z řady 990FX od výrobce Gigabyte, MSI, ASUS nebo ASrock pro patici AM3+, jestli trváš na patici AM3 tak ti procesor nepoběží na max. frekvenci ale o dost méně ... s ohledem na osazenou paměť Já osobně bych ti ale doporučoval si přidat a koupit desku s paticí AM4 protože AM3+ je mrtvá záležitost .... něco ve smyslu: GIGABYTE AM4 AX370-Gaming 5 - AMD X370 ASUS ROG STRIX X370-F GAMING/MINING - AMD X370 ASRock X370 Killer SLI - AMD X370 MSI X370 KRAIT GAMING - AMD X370 ASUS PRIME X370-PRO GAMING/MINING - AMD X370 ASUS ROG STRIX X370-F GAMING/MINING - AMD X370 GIGABYTE AM4 AX370-Gaming K7 - AMD X370 ASUS CROSSHAIR VI HERO - AMD X370 ASUS CROSSHAIR VI HERO (WIFI AC) - AMD X370

1. pokud výrobce píše že tu besku podporu tak tu desku podporuje a nemusí to být 990FX2. přechod na AM4 ho na 2000,- s DPH nevyjde