» Poradna » Mobily

Jakou TV kolem 9 tisic?

Zdravím, hledám TV do mého pokoje. Uhlopříčka nejlépe 43”. A dobre pozorovaci uhly.Nejvíce se mi zamlouvá v této cenové kategorii LG. Ale pokuď máte dobré zkusenosti s jinou znackou, kolem této ceny, tak klidně doporučte.Za mě asi takto:LG 43UM7100 -8500,-LG 43UM7400 -10500,- (stím, že mám slevu 1500,- pri nakupu nad 10 tisic., takze 9000,-)A ted jde o to v cem jsou tyto dve TV rozdílné?Popripade nejaky samsung nebo sony v teto cene. Díky za rady a tipy.

Odpovědi na otázku

Já jsem se značkou LG spokojená. Mám od ní právě TV a funguje vše, jak má.. včetně wifi a hbbtv (červené tlačítko)Mám jiný typ, menší... Ohledně rozhodování a výběru mi vždy dost pomáhají recenze! Procházím Heureku a různé obchody, eshopy, kde se lidé vyjadřují k tomu, co vybrali.. Jinak je to ale stejně jen na Vás