» Poradna » Ostatní

Jakou TV kartu?

Jakou TV kartu, aby měla analogový vstup, případně výstup a byla schopna zachytávat video v reálném čas. Děkuji všm Marin Kult

Odpovědi na otázku

Šup nahoru, nikdo neví?

Ale vi, jenze tento tyden je to uz asi 4. dotaz se stejnym titulkem, tak to asi nikoho nebavi :(Zkus si prolezt poslednich par stranek poradny - tak 10 by melo stacit.Ja osobne pouzivam Askey TView99. Podrobnosti najdes na webu . Je tam dokument .pdf, ktery obsahuje info o te karte.