Jakou tiskárnu poradíte?

Epson M2000 mi přestal detekovat přítomnost papíru. Potřeboval bych koupit novou DUPLEX tiskárnu laser monochrom-atickou. Něco jako byl ten Epson s konektorem RJ-45. Vytisknu asi 200 stran za měsíc a kupuji neoriginální tonery náplně.Máte nějaký tip?

Odpovědi na otázku

tip je že máš tím neoriginálním tonerem zaprasený čidlo papíru (obvykle je optický). Pořádně to ještě zkus vyfoukat vzduchem s vyndanym tonerem (kompresorem, ne sprej nebo vysavač).A při hledání levnýho laseru skladem kterej bude brát noname tonery přeju hodně štěstí...

Vůbec přeji hodně štěstí při hledání síťové laserové tiskárny, která by byla skladem.

Pred par hodinami sme pozerali Alzu a mali skladom dost kusov.

v alze maju, my mame tak 10 velkoskladov partnerov a najlacnejsia skladom byva xerox b225. Alza ju ma za 250€, my skoro za 300

Síťové laserové tiskárny jsou v pohodě dostupné, ale taková barevná laserová multifunkce, těch je jako šafránu.

Prostě vezmi to co je skladem a až ti přestane fungovat tak zase koupíš novou.

Kľudne aj jazdený Canon, HP M402d a spol s duplexom a s vytlačenými 50t výtlačkami. Fixácia zvyčajne vydrží 100-120 tisíc bez výmeny.

Přesně kvůli tomu jsem loni koupil brother, samozřejmě už dávno není na skladě.Startuje s poctivým 100% tonerem, a cena originálního je přijatelná.Už nechci zasvinit další tiskárnu neoriginálním tonerem a pak řešit zaseknutej nebo nedetekovanej papír.Takže doporučuji přejít na originální tonery a hledat tiskárnu podle toho.A přeju hodně štěstí, aby byla skladem. Já se musel vzdát WiFi, abych vůbec něco sehnal.