» Poradna » Web a internet

Jakou službu pro prodej videolekcí v češtině?

Jakou online platformu použít, pokud chci nabízet k prodeji video přednášky, aby byly v češtině, stránka taky a byla lehce použitelná pro běžného uživatele?V angličtině existuje třeba Udemy apod

Odpovědi na otázku

Zkusenost nemam ani s jednou, ale z hlavy:heroheroonlyfanspatreonSice ENG, ale neni to raketova veda. V nouzi se da pouzit i YT a soukroma videa.

YT se pouziva i pres Patreon - ten zaridi jen to placeni a lidem tam podstrcis jen neverejny video - pokud ten odkaz nekdo nekomu preposle, tak si to prehraje kdokoliv. Patreon navic podle me neumoznuje platit za jednotlivy videa coz by pro nejaky lekce nebo prednasky asi chtelo.Najit platformu kde by to bylo pohodlny pro tvurce i uzivatele je problem. Bud to sere zakazniky a nebo toho kdo dela ten obsah

Doufám, že máš na mysli své vlastní přednášky, ano? Pokud by ses pokoušel zveřejnit záznamy cizích přednášek, mohl by ses dostat do vážných problémů.

jsou moje, jsou technického rázu ale pro běžné uživatele všech kategorií. Proto chci, aby platforma byla jednoduchá a nestála v cestě lidem si přednášku pořídit a shlédnout.