Jakou sestavu?

Dobrý den, pc sestavu. Mam dvě vybrané a nevim pro jakou se rozhodnout. první : CASE Nanoxia Deep Silence 3Zdroj: SEASONIC S12II-620 - 620W (80Plus Bronze)Mechanika: DVD-R/+R LG GH24NS, SATA, černá (black), BulkZákladní deska: MB Gigabyte Z97-D3H, s.1150, DDR3, ATXCPU: Intel Xeon E3-1231v3 (3,4 GHz, 8MB, LGA1150)Chladič CPU: COOLER SilentiumPC Fera 2 HE1224RAM: Kingston 2x4GB DDR3 2400MHz CL11 (HX324C11T3K2/8X)Grafická karta: GK MSI NVIDIA GTX970 GAMING 4G 256bit, 2xDVI,HDMI,3xDP,PCIE3.0HDD 1: SSD Samsung 850 EVO, 2.5\", 250GB, SATA IIIHDD 2: WD GREEN WD20EZRX 2TB SATA/600 64MB cache, AFZvukový adaptér: SB Creative Sound Blaster Z, PCI-e, retailOperační systém: Microsoft Windows 10 ProLED monitor: 27\" BenQ GW2760Herní klávesnice: Genius GX-Gaming Imperator PROHerní myš: Genius GX Gaming DEATH TAKERdruhá CPU: Intel i5 4690K (otevřený násobič, lze taktovat)GPU: ZOTAC GeForce GTX970 4GB DDR5RAM: 2 x 8GB Kingston HyperX Fury WhiteMB: Asus Maximus Gene VIHDD: WD Green 2TBSSD: Samsung 840 250GB + Kingston V300 60GBCD: černá LG DVD mechanikaČTEČKA KARETZDROJ: Be Quiet L8 500wCHLADIČ: Cooler Master Hyper 212 EVOCASE: Cooler Master černá+ 3 x NZXT větrákyUSB Wi-Fi Tp-LinkMonitor 23' FHD ASUS H235HKlávesnice Genius GX-Gaming ManticoreMyš ASUS ROG GX850 + látková podložka steelseriesjaká je lepší obě v záruce a za stejnou cenu Děkuj ivam moc za odpovědi

Odpovědi na otázku

Neudal jsi cenu, sestava se hodnotí dle ceny vs požadavky... pokud stojí obě stejně, i tak mě zajímá kolik, 15 - 20 000 ?

xeony taktovat nejdou?

Ne, nejdou. Jen "K" procesory a pouze na "Z" deskách.

To je tak těžké sem dát ty inzeráty přímo?https://pc.bazos.cz/inzerat/69924453/Herni-PC... https://pc.bazos.cz/inzerat/70964442/Kompletn... Nemusíš se bát, za tu cenu ti je nikdo rychle nevykoupí.Každý má něco do sebe a v každém mi něco vadí. Ale nejvíce mi vadí ta cena.

Já bych taky nebral ani jednu a taky mi to přijde drahé... Dát skoro 25 000 za Hasswell a Maxwell... nevim no...

KDybych si chtel koupit novy s Monitorem + OS + klavesnice a mys . Bylo by to za 2 za os+ 3k monitor pri nejmensim + 1k mys kalvesnice tak jsem na munus 6k :( a to je sestava za 14k když pc budo uza 20. TO by byla asi vestis bida.

Kolem 20k máš i5-7400 nebo i5-7500 + GTX 1060 nebo RX 480, tedy cca podobný výkon jako mají ty 2 roky stará PC. S monitorem, Windows a dalším příslušenstvím jsi někde kolem 25-26k. Tedy ne o moc dráž a máš to celé v záruce 3 roky.Takže vem tu, kterou ukecáš co nejvíce pod 20k. Jinak to nemá moc smysl.

Mam domluvene jine ceny :)

Ukecej je oba na 15k, kup je oba, slož z toho jeden pořádný počítač a jeden nic moc a ten pak střel na aukru za 20-25k...Já si takto loni pořídil monitor. Byl v sestavě za 9k, kterou jsem bez něj prodal za úplně stejných 9k.https://lcd-monitory.heureka.cz/dell-u2412m/

Pěkný kup. Ale bohuzel takto vynalezavy nejsem. mam rozpocet 20 tis a novy pc kdyz ocectu ten monitor, os a prislusenství by byl za 14k a to bych skoncil u AM3+ soketu a to fakt nechci :(