» Poradna » Ostatní

Jakou SD kartu vybrat?

Ahoj, potřeboval bych poradit s výběrem SD karty.Nevyznám se v nich a tak vám řeknu jakou potřebuji, předem moc děkuji za vaší ochotu a čas! :)1) Potřebuji micro sd kartu (tu malou)2) Bude mi stačit 64 giga bajtů ale pokud bude větší rozhodně to nebude vadit3) Potřebuji aby stála do 1 000 korun4) Potřebuji kartu s minimální čtecí rychlostí 60MB/sec ( Ale kdyby byla o trošku rychlejší asi by to taky nebylo na škodu, těch 60MB je fakt minimum)Znova velice děkuji a omlouvám se pokud jde o banální záležitost, fakt se v tom nevyznám. Před chvílí jsem koukal na to pomocné video od Alzy ale nejsem z toho o moc chytřejší.

Odpovědi na otázku

https://www.czc.cz/micro-sd-pametove-karty/p... (30MB%2Fs)&q-c-2-conditionSticker=sNEWCo to příště zkusit sám?

Děkuju moc, omlouvám se za obtěžování. Dodávám, že se nemusíte bát, odkaz se mi podařilo otevřít. Ještě ale jen malá otázka na konec. Mohu koupit jakoukoliv kartu z toho odkazu, který jste mi poslal? Osobně bych totiž šel po té nejlevnější.

Mě se tedy ten odkaz nedaří otevřít - je zmršený.Mělo tam být 10 karet do 1000 Kč. Zařízení musí podporovat SDXC (jinak ji asi nepřečte) a UHS-1 U3 (jinak to nebude mít deklarovanou rychlost). Fungovat by měly všechny.https://www.czc.cz/micro-sd-pametove-karty/p... 1-f_2025059=d64.0&q-c-2-f_1944681914=sUHS%20I%20-%20Class%203%20(30MB%2Fs)&q-c-3-availability=d1&q-c-0-price=r126-1000Roztrhnul jsem odkaz na 3 části, musí se spojit bez mezer.

Ano, děkuji.Nakonec mám asi vybráno a bude to: Samsung Micro SDXC EVO Plus 64GB UHS-I U3 + SD adaptér (Ta červená) Dokonce má i tu rychlost čtení 100MB/sec taková rychlost předčila moje očekávání. A vydrží vysoké teploty a je taky s úžasnou cenu.Znova děkuji a přeji hezký večer.

https://www.czc.cz/micro-sd-pametove-karty/p... (30MB%2Fs)&q-c-0-conditionSticker=sNEWKonečně se to správně zkopírovalo.

Tak bohužel, zase se to zmršilo.

odkaz se mi načíst podařilo. Okopíroval jsem ho.

Hlavne si vyber taku, ktoru tvoje utajovane zariadenie podporuje.

Podporuje všechny, jen to musí mít ty parametry co jsem vypsal. Děkuji za upozornění.