» Poradna » Mobily

Jakou ROM do tabletu Crono Solutio X4

Zdravim, dostal jsem se k tabletu Crono Solutio X4, http://www.imei.info/phonedatabase/14792-crono... utio-x4/Bohuzel ma asi poskozenou ROM. Dostal jsem se do Recovery menu, protoze tablet nenajede. Pouze uvodni logo.V recovery nepomohl Factory Reset, ani obnova ze zalohy.Nevite nekdo, jakou ROM pouzit (pokud mozno obnova z SD karty)? Hledal jsem vsude mozne, oficialni stranky taky nic.Volal jsem do prodejny, ktera vyrobky Crono prodava a tam mi rekl, ze na tento tablet pouzil ROM pro tabletPrestigio. Tento ma chipset Rockchip 3188. Nejake ROM jsem uz zkousel (z SD karty). Ale po overeni zip balickuse instalace ukoncila.Diky Moc

Odpovědi na otázku

Živě ti rozdrbalo odkaz, tu je funkční:http://dopice.sk/kSnPodle mne budeš muset nejdřív zjistit, co je to za OEM výrobce - myslím, že známý třeba u jednoho Sencoru zjistil, že je to nějaký typ tabletu Chuwi a přes to se na XDA dostal k ROM.To Crono je taky totál čína, bude to mít nějaký origo označení.