Jakou RAMku

Ahoj,

mam doma laptop ACER TravelMate 220 a chtěl bych s v něm upgradovat RAM paměť ale nevym na jaký typ pamětí se v obchodech dívat (RAM pamětí je hafo druhů a já se v tom nevyzan ) Chtěl bych si přidat 512 nebo 1G

díky za pomoc

hezkej den

Odpovědi na otázku

Lojzo,mrkni do něj a kup si tu samou co tam máš,je to jednoduchý.

CPU-Z ti na kartě SPD ukáže, jaký paměťový modul tam vlastně máš, jaké doporučuje výrobce frekvence a časování.

Měl by sis vybrat paměť Kingston - nejlepší zkušenost z hlediska kompatibility - se shodnými parametry.

já na elketroniku nejsem takže rozebírat se mi ho fakt nechce (bych to asi nedal dohromady ) jo a co se týče CPU-Z ti na kartě SPD ????????? já sem obyčejnej smrtelník kterej na tom napíše nějkaý dokumenty zkoukne nějkaý video a hraje starší hry... tomuhle fakt nerozumim

wery good lojzo ale bez rozebrání tam další pamět nedáš takže?Jdi s tím do servízu.

hmmm jenže já jí tam dávat nebudu o víkend jedu k bratrovi a on mi ji tam dá respektive nedá když jí nekoupim

Tak si tu výměnu udělej až se ti brácha do toho mrkne a řekne co koupit

Umíš si stáhnout z netu program CPU-Z?

Pokud ano, rozbal ho, spusť (nikam se neinstaluje) a podívej se na kartu, která má nadpis SPD (Serial Presence Detect).

To je vše.

Čemu z toho nerozumíš?

co tu spamujes dpc
do googla som zadal acer travelmate 220 a prvy odkaz ma hodil na ten notas klikol som na technicke veci a hla?
kompletne parametre a NAVOD ako upgradnut pamet
to si uz fakt nevies ani na googli nic najst?

ps: ak by si tento navod nepochopil tak tu mas odkaz www.acersupport.com ...

se nezbláni ne....

PS jinak dík