» Poradna » Programy

Jakou poloprofi nebo profi zvukovku?

Jaké jsou značky profi nebo poloprofi zvukovek? Moc se v tom neorientuju, ale dělám se zvukem, mám docela dobré vybavení a rád bych kvalitní zvuk. kartu. Kde ji hledat? Nechci, aby to bylo, jako když jsem hledal kvalitní 2D grafiku pro foto a DTP a všichni mysleli, že hledám grafárnu pro hraní her a podle toho jejich rady vypadaly. Cenově klidně i 10-20 tis. Jaké firmy se tím zabývají? Kdysi jsem slyšel něco o zvukovce MAYA, ale už jsem ji nenašel.<!-- Kerio Popup Killer - script has been appended by KPF --><!-- Kerio Popup Killer - end of the script appended by KPF-->

Odpovědi na otázku

hej, na hranie hier a filmy...

Na domácu prácu so zvukom sú výborné karty značky M-AUDIO http://www.m-audio.com/products/en_us/Audiophile... ich vpohode aj na Slovensku. CenyM-Audio AUDIOPHILE192 6799 SkM-Audio DELTA1010LT 8349 Sk

Mas studio?http://www.motu.com/

Moc si teda nespecifikoval ake konkretne poziadavky mas, ale ak chces kvalitny zvuk s pomerne nizkou latenciou, potom mozem iba potvrdit volbu M-Audio Audiophile 192PRO. Ma kvalitne AD/DA prevodniky (mam ju aj ja) a rozhodne je "pocutelny" rozdiel oproti napr. Audigy a pod. M-Audio patri vseobecne v tejto triede najvyberanejsou volbou, kazdy si ju chvali.Ak ovsem siahas niekam vysie, hlavne teda cenou, pozri si nieco na forach - hlavne: http://www.electrozone.cz/ kde je naozaj hodne dobrych info.Ja mam okrem M-Audio aj RME Hammerfall DIGI9636, ale to je zas ADAT zvukovka s optickymi IN/OUT. Podstane je, co od toho pozadujes.