Jakou paměť do pc ke stávající

Dobrý den.V PC mám tuto paměť,DIMM CRUCIAL Ballistix Sport LT Grey DDR4, 8GB 2400MHz, CL16 Chtěl sem do pc dokoupit ještě jednu, tu samou.Ale bohužel, už se neprodává ( teda sem jí nikde nenašel)Můžete prosím poradit, jakou dokoupit k té stávající?Moje pc:CPU - Intel Core i5-8400MB - TUF B360-PLUS GAMINGSSD - WD Black, M.2 2280 - 256GBGK - NVIDIA GeForce GTX 1060 6GBDIMM CRUCIAL Ballistix Sport LT Grey DDR4, 8GB 2400MHz, CL16 1.2V Dual Ranked x8ZD zdroj - Be quiet! System Power 8 400W 80PLUSDík Ju.

Odpovědi na otázku

Co nejvíc podobnou a dát do dua-Channelu

Dual*

To chápu ale jakou značku?Všude uvádějí, že je třeba dát do pc stejnou.Ale tahle už se neprodává.

Dáš tam zkrátka jinou, krajně důležité je, aby měla stejný počet paměťových čipů. Tj. pokud má 8 čipů z jedný a 8 čipů z druhý strany, tak u toho nového modulu to musí být stejné.

Znacka je to posledni, co by bylo dulezite.

Dík a poradíš prosím jakou, Pc je moje achillova šlacha

Nejpodobnější, co jsem našel, je asi tahle : https://www.czc.cz/hyperx-fury-black-8gb-ddr... Zkus jí objednat a když nebude fungovat, vráťíš jí a zkusíš jinou.

Můžeš zkusit jakýkoliv DDR4 modul. Zda to bude fungovat, zjistíš až doma. Frekvence, které má ta tvoje RAM umí prakticky všechny moduly, takže jde jen o tom, abys nenarazil vyloženě na vzájemnou nekompatibilitu dvou modulů.

Co říkáte na tuhle,? Stejná frkvence, časování, a stejný počet čipu na na jedné straně.https://www.tsbohemia.cz/patriot-viper-elite-ddr4-...

Jestli nevadi ten hnusny a nesmyslny chladic.. Nejde o estetiku, ale aby nekolidoval s chladicem CPU.

Tak o design mi v pc nejde,bednu mám uzavřenou a bez všech rgb fičur.I na desce to mám vypnuté.Musím se podívat v kterém slotu je usazená ta první, ale počítám že jí dám dál od chladiče.Zatím dík Ju.

No s mnoha slusnejsimi chladici to ani v tech dvou vzdalenejsich slotech desky furt nevychazi, kdyz je na modulech takovahle nesmyslna vec. Nicmene jde to z nich sundat.

Klidně třeba tuhle:https://www.tsbohemia.cz/crucial-ddr4-8gb-2666mhz-... Umí stejné nastavení, jako ta tvoje a nemá žádný chladič, který bys musel řešit.

A pokud chceš s chladičem, který má ale u všech těchto RAM s nízkou frekvencí jen okrasnou funkci, tak třeba tuto:https://www.tsbohemia.cz/hyperx-fury-ddr4-8gb-2666... U ní chladič také nezasahuje nad RAM a s ničím nemůže kolidovat.

Dík za rady.Právě sem se díval do pc, snad tam některá vleze.(na prach nehleďte, pc otevřeno po roce a půl)https://ctrlv.cz/j1Tx