Jakou nejlepší case bez zdroje do 2000Kč

Poraďte mi prosím neljepší case bez zdroje do 2000Kč, 1200mm ventilátory, kvalitní materiál a provedení

Děkuji

Odpovědi na otázku

www.alza.sk ...
alebo
www.alza.sk ...
alebo
www.alza.sk ...

sorry, tá posledná bola so zdrojom.
Inak ten Swing mal dobrú recenziu na niektorom českom magazíne, svethardware alebo pctuning, uz si nepamätám.
Tá M9 je novinka s veľmi dobrým vetraním.

Zalezi na co tu skrinu chces. Mne ucaroval CHIEFTEC BA-01B-B-B black. Ale nebude to asi kazdeho vkus. Ale spracovanie je super. Hrube plechy perfektna dispozicia. Kopec miesta na vymenik pre watrercoolink. 19kg poctivej vahy.

Mě se zase líbí klasické tvary jako třeba Gigabyte Triton 180. Jinak supr zpracování, příprava pro vodní chlazení.

1200mm je celkom sluzny rozmer. To bude problem najst

Mozno, ze bude PC kombinovane so vznasadlom.