» Poradna » Ostatní

Jakou nejlepe předplacenou SIM pro GPS tracker

Zdravím, může mi někdo doporučit jakou nejlepe předplacenou SIM od libovolného operátora pro příležitostné používání GPS Trackeru do auta. V praxi bych to viděl na pár SMS měsíčně. Nebo i klidně nějaký mini paušál a ty sms si zaplatit. Tracker bude posílat data,sms, prozvonění na telefon u T-mobile

Odpovědi na otázku

Opravdu nikdo nepoužívá?

Ahoj, za sebe ti můžu potvrdit, že to nepoužívám. Ale zkus se mrknout sem: https://www.dtest.cz/tarify možná najdeš tarif/předplacenku která ti bude vyhovovat.

Vyzkoušej T-Mobile Twist , 1MB za 0,40 Kč, SMS asi za 2,50Kč, stačí dobít minimálně 1x ročně min. 200,- Kč.

Prosím Vás, jak jste to nakonec vykoumal?? Sháním právě taky sim do gps trackeru a u toho T-mobilu je ta datovka ale tu kartu neprozvoním, tak jak potom můžu aktivovat tu gps, aby mi poslala sms se souřadnicemi kde kolo je? Děkuji za odpověď.

ber předplacenku, ceny moc neřeš, jen se podívej, jak často musíš dobíjet. Pokud ten T-Mobile stačí dobít jednou ročně, tak asi ber ten, Vodafone musíš myslím dobít po půl roce, tak by se ti hromadil kredit. U O2 nevím.

Tak jsem to koumal a asi nejrozuměji vychází ten Twist.

Prosím Vás, jak jste to nakonec vykoumal?? Sháním právě taky sim do gps trackeru a u toho T-mobilu je ta datovka ale tu kartu neprozvoním, tak jak potom můžu aktivovat tu gps, aby mi poslala sms se souřadnicemi kde kolo je? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, pracuji jako obchodní zástupce pro společnost GoMobile.Mohu nabídnout : 25,- / měsíčně1,30 / SMS1MB / 1,- Kčsmlouva na dobu neurčitou s měsíční výpovědní lhůtou, GoM vyhrál i průzkum na ČTÚ ohledně zákaznické péče.kontakt : tomas.kouril@gomobil.cz 770 778 378