Jakou myš do kanceláře?

Zdravím, jakou myš doporučíte do kanceláře? Měl jsem obyčejnou drátovou která přestala sloužit, potom jsem zakoupil levnou Verbatim ta začala po týdnu vrzat, nasledovala bezdrátová laserová ta mi přišla těžka a špatně reágovala na povrchu. Cenovka do 1100,- nejlépe bezdrátovou a optickou s laserovou se mi nepracovalo moc dobře. Díky

Odpovědi na otázku

Kup si nějakého herního A4Techa. Já bezdráty nechci, používám drátovku, ale s touhle značkou jsem spokojen a dobře a pohodlně se s nimi pracuje.PS: cos měl za problém s laserovkou? Mám oboje a nepoznám rozdíl.

já bych asi bralA4Tech Bloody R7http://mysi.heureka.cz/a4tech-bloody-r7/

Ta myska ma svoje mouchy, ale za ty prachy hodne dobry kup.

Jestli máš typ na drátovku tak napiš. Nefungovala mi ta laserová na povrchu (látka) a zdála se opravdu těžká.

OK,do kanclu i na grafiku super myš:A4Tech XL-750BKhttp://mysi.heureka.cz/a4tech-xl-750bk/a špatná není ani:Gigabyte GM-M6880Xhttp://mysi.heureka.cz/gigabyte-gm-m6880x/

Já používám Logitech M500 a pracuje se mi s ní dobře.

U kancelářské myši bych se hlavně koukal na výdrž baterie. Ty herní mají sice spoustu tlačítek, ale výdrž jen pár desítek hodin (dle specifikace např. u té A4Tech Bloody R7). Nyní mám bezdrátovku M525 od Logitechu. Je na 1 až 2 AA baterky a výdrž je tak 3 až 6 měsíců (při práci 8h denně) než musím baterky dobít nebo vyměnit. Někde píšou že je laserová, jinde optická (nebo vylepšená optika)... používám ji na látkové podložce a funguje dobře. Má ale jen 3 tlačítka (pravé, levé, kolečko vyhýbatelné do stran).http://mysi.heureka.cz/logitech-wireless-mouse-m... Drátové myši mi všechny odešly na ukroucený kablík.

Kolega má Logitech M705 a baterky mu drží výborně.http://mysi.heureka.cz/logitech-marathon-mouse-m... Myš je na 2 baterky, ale funguje i s jednou baterkou. Navíc ta výdrž je nádherná. Má jí asi rok a stále tam má jednu a tu stejnou baterku. Aplikace mu píše že je baterie opotřebovaná asi z 8mi % :) takže předpokládáme že myš dříve rozbije než by chcípla baterka.

Tuhle myšku jsem měl doma cca šest let. Byla báječná, jen odešel spínač (levý klik), což při mé zručnosti týkající se opravy elektrotechnických zařízení rovnalo se vyřazení z provozu. A baterky jsem v myši měnil tuším za celých šest let asi třikrát. Do ruky sedla parádně, loučil jsem se s ní se slzou v oku.

Táto myš má výdrž na dve baterky 3 roky. Odskúšané. Má tiež tlačítko na rýchle rolovanie.

teda, tak to seš asi kabloterminátor Žádná z myší, co jsem měl nikdy neodešla kvůli kablíku. Buď defekt v elektronice (snad jednou), nebo prosté mechanické upracování.

"Drátové myši mi všechny odešly na ukroucený kablík."Zalezi odtoho ako s danym hardverom zachadzas.Ked si herny maniak, ktory v zapale hry sa dostava "extazy" a kruti mysou (neviem si to predstavit), mozno ma "ukroucený kablík".Ja mam velku ruku a kupujem mysa, ktory mi do ruky pasuje. Ja hry nehram (na to je zivot prilis kratky, aby som svoj vymedzeny cas na tomto svete premrhal hrami).Pretoze na programy, ktore pouzivam nepotrebujem mys s "milion" tlacitkami navyse, pouzivam bezne mysi (ktore mi do ruky pasuju).Po case vecsinou znicim prave tlacitko (neni divu, ked napr. vo Photoshope za den kliknes niekolko tisickrat).Kedze som dost "zrucny", tak si dokazem zo starej mysi vyletovat pravy spinac a naletovat ho do inej mysi na lavu poziciu.Tento pokec nechce byt o tom, co ja (pardon, ked to niekto tak pochopil).Chcel som napisat, ze aj u dlhodobe pouzivanych mysi + a aj po dalsom "repase" mi NIKDY nezlyhal "ukroucený kablík".Ked niekto ma pricviknuty kabel a v zapale hry ....

Já si to představuji tak, že chytne myš za kablík a roztočí jí nad hlavou. Pak se nelze divit že se ten kablík překroutí.

to si teda plete myš a bolas

Možná by bylo přesnější "přerušený vnitřní kablík". Ta izolace tam zůstala. Za nějaký čas (třeba 2 roky) prostě myš začala vynechávat a vždy byl na vině kabel (rozhodně jsem s ní netočil nad hlavou). U drátové klávesnice se mi to už taky povedlo "ukroutit", ale tam se dá kabel jednodušeji opravit (pomocí trafopáječky a tavného lepidla)

Velmi dobrá myš, velmi kvalitní zpracovaní a funkčnost. otestovaná už několik roků. https://www.alza.cz/dell-laser-scroll-stribrn...

Tak jsem se rozhodl že vemu drátovou. Nejdříve jsem přemýšlel o zmíněné marathon ale tam jsem šel velmi špatné recenze. Takže zatím je volba tata Logitech Corded. Ale taky se mi líbí https://www.alza.cz/gigabyte-gm-m6900-cerna-d... https://www.alza.cz/asus-ux300-cerna-d264855.htmZnáte nějaku jinou lepší ergonomicky tvarovanou? Díky

no, měl jsem možnost pracovat s myškou od Logitechu tvarově jak tato:http://www.logitech.com/en-us/product/wireless-mo... Nemohl jsem jí vytknout tlačítka, ani kolečko, nicméně tvarově mi nesedla. Ten Gigabyte je proti ní tvarově výrazně pohodlnější - krásně si o něj opřu ruku. Ten Asus vypadá tvarově totožný, v principu mi přijde, že jde o stejný tvar, jako mívaly velké myši Genius Ergo a i nějaké Logitechy vyšší řady - takže osvědčený

Logitech M500 jsem taky používal, než jsem přešel na vertikální. Byla fajn.

logitech M100

Aby nežrala listinné dokumenty, myš je sviňa.

To mě připomnělo ten vtip z chemických laboratoří... Pane kolego, Vaše kyselina sírová mě už zase sežrala svačinu!

U kancelářské myši na senzoru nezáleží. Technologie je už tak daleko, že i ty nejlevnější myši nemají problém (Tedy alespoň já jsem na problém s nepřesností myši už dlouho nezažil a že chodím po různých počítačích s různými "zrůdičkami" v podobě myší... Pokud můžeš, tak si zajdi do nějakého "Show roomu" a vyzkoušej si co ti sedne do ruky. Budeš s tou myší "zápasit" v kanceláři každý pracovní den, takže ergonomie vítězí... Osobně bych nevolil bezdrát, protože je z principu těžká. Sám píšeš negativní zkušenost, tak mě udivuje, že ji chceš. Nicméně záleží na tom, jak myš vedeš (Třeba já myš spíš nosím, ale jsou lidi, co se o myš opřou a spíš ji tlačí.). Na cenu se vykašli, ta není ukazatelem. Důležité je, abys předešel bolestem ruky a nemocem jako je zánět karpálního tunelu... Zvaž podložku pod zápěstí, ale pozor, je to také velmi individuální a někdo s ní má problém a bez ní je v pohodě. Já používám plněnou plastovými kuličkami, které jsem si z ní odsypal, aby mě sedla. Gelovky mě nevyhovovaly, ale možná nové s "paměťovou" pěnou by nemusely být špatné.

Zlatá slova. Rad je tu dost, ale nikdo netuší jakou má Jiří ruku, jaké pracovní návyky, a jestli tou kanceláří myslí cestovku, účtárnu, nebo DTP studio.

Tak ono tazatel musí tohle celkem logicky čekat a brát to jen jako subjektivní hodnocení místních.

Samozřejmě, že drátovou a laserovou...

laser nebrať. Používa číre sklo na kancelárskom stole, písal medzi riadkami, nevidíš?

Já to nevidím, mezi kterými řádky? Mimochodem studené sklo na pracovním stole je vynikající na záněty v rukách i jako zdroj rušivý odlesků, díky kterým brzy pálí oči.

navíc naprosto nepohodlné - pokud je lesklé, tak se ti na to lepí ruka a opatláváš ho, každopádně je to tvrdé a nepohodlné. I obyč dřevotřískové lamino je 1000x lepší.