Jakou myš, aby byla velká a pohodlná

Zdravím, sháním nějakou myš, která by byla dostatečně velká a hlavně pohodlná do ruky, pořád sem nic nemohl najít, a myslím že sem konečně našel myši které budou skutečně pohodlné do ruky, na rozdíl od toho co prodávají ve většině obchodů. Něco takového jsem hledal, a vůbec mně nenapadlo že se to fakt vyrábí.www.kancelarske-sluzby.cz/mysi-k-pcMáte s takovýma myšima zkušenosti?

Odpovědi na otázku

Nevím, tohle bych osobně nepoužíval. Jsem spokojenej s A4Tech 710BK , klasická myš bez výstřelků a dostačujícím softwarem na naprogramování myši a její citlivosti (vše se samozřejmě ukládá do paměti myši) .

mně osobně vyhovují tzv. herní myši - vyzkoušenou mám A4Tech XL-750BK:https://mysi.heureka.cz/a4tech-xl-750bk/a na jiné mašině jsem si vyzkoušel Bloody T70:https://mysi.heureka.cz/a4tech-bloddy-winner-t7/a taky fajn.Jinak v CZC mívali u objednávacích PC myši Gigabyte GM-M6880, dneska je tu varianta s "X" ale vypadá stejně:https://www.czc.cz/gigabyte-m6880x/155808/pr... ta byla levná a přitom taky pohodlná.Pokud nemáš ruce jak lopaty, tak bys neměl mít až tak problém něco sehnat.

Já mám Asus Echelon a jsem naprosto spokojený k tomu mám i Echelon podložku (doporučuji nějakou dokoupit, na laserovou myš je lepší

http://eshop.rygel-elektro.cz/Genius PS/2 USB do kanclu pre veľké pracky ideál.

Tuhle vertikální myš má jeden kolega z práce. Kde to kupoval nevím, ale koupit to jde. Všichni sme mu to tu ohmatali a je to zajímavý počin, ale asi si to hromadně kupovat nebudeme. Je to totiž trochu jiné držení myši. Hlavně klikání, u normální myši jen mačkáš tlačítko, ale tady musíš tlačit i palcem proti, aby ti myš neujela. Je to nezvyk, ale kolega říkal že asi po jednom dni si na to zvykl.Ale co je u této myši nepřijemné je "špička" na horní hraně. Když z paměti hledáš myš a šmátráš po stole, tak je celkem běžné že si napíchneš dlaň právě na tenhle roh.

Zkušenost můžu potvrdit, ale ta ti k ničemu není. Potřebuješ vlastní zkušenost. Poloha dlaně na malíkové hraně není přirozená, ani neodpovídá jemné motorice ruky při výběru/ukazování.

a udělal si na svoji firmu reklamu zadarmo ......

Vypasenou - je líná a pohodová.