» Poradna » Mobily

Jakou má cenu použitý Galaxy S10 ?

Ahoj, chtěl bych si koupit teďka někdy v srpnu Galaxy S10. Chtěl bych se vás optat jak moc může stát použitá S10, bez prasklin, s aspoň půl roční zárukou? Ptám se vás zde proto, abych nenakoupil předraženě. Děkuji za odpovědi <3

Odpovědi na otázku

Kupovat použitý telefon od cizího člověka, kde nemáš žádnou jistotu, kolikrát mu do něj něco nateklo, kolikrát mu spadl nebo co v něm dělal za softwarové zásahy, je opravdu hloupost. Tohle jsou věci, které lidem často padají a přestože díky pouzdru nebude na povrchu žádné poškození, může být uvnitř bůhví v jakém stavu.

Proč si nekoupíš něco nového na co máš? Kolik to stojí zjistíš v bazaru nevím proč by to měl někdo zjišťovat za tebe. Záruka ti je k ničemu pokud to někdo předtím koupal v rybníce, což nemáš šanci zjistit

Přesně tak, to jsem zapomněl zmínit, že záruka je u přístroje, kde nemá možnost podívat se, v jakém stavu je uvnitř, naprosto k ničemu.