» Poradna » Notebooky

Jakou má cenu noťas?

Ahoj, jakou má tenhle stoj cenu?https://www.alza.cz/asus-n53sn-sz121v-d233048... Je z hliníku a mám tam místo mechaniky 500Gb SSD. Stačí orientační cena. Windows 7.

Odpovědi na otázku

Nejlépe se podívat, za kolik se podobné stroje prodávají v bazarech. Záleží taky na tom, jak je starý a zachovalý.

+- 13000

Zachovaný je celkem dost, nebyl moc využívaný. Díky za odhady.

Jestli je to SSD nové, tak ano, do těch 13ti...

Jojo, pár měsíců staré. Vzhledem k ceně samotného SSD (5000), to za 13 nemá cenu prodávat, zvlášť, když s SSD to lítá jak z praku. Jenom hrát se na tom nedá, teda dá, ale už jsem si zvykl na jinou úroveň detailů.

Upřímě,ten notebook nevypadá vůbec špatně. Teda až na TN display (ale zase FullHD),Sandy Bridge i7QM také není nějak špatný procesor. A s tím SSDčkem tak kolem těch 13-14 jako tipují ostatní. Ale při prodeji bych si to SSDčko nechal a nahodil tam původní plotnu.