» Poradna » Mobily

Jakou koupit videokameru

Jakou koupit video mameru,chci malou s velkým zoomem min.20 krát,cena kolem 10 000,- max 12 000,-,muj výběr padl na sony hdr-pj260ve,doporučili bys temi jí,jakou jinou bych měl koupit.

Odpovědi na otázku

Velký optický zoom ti bude devastovat zobrazení. Deformace, ostrost, světelnost, limit je tak 10 - 12x, jinak v této cenové relaci chybí hledáčky, v dopoledním a ostrém světle uvidíš na montym houbelec. Nezapomeň si dokoupit další bateriový blok, ten startovní je výdrží opravdu srandovní.

sony s exmorem je fajn. Otázkou je, co s tím chceš točit. Mimochodem, tak velký zoom stejně z ruky neudržíš, radši bych zkusil vzít něco, co začíná ohniskem třeba na 24 mm - to široké ohnisko je super v interiérech i ve městě.