» Poradna » Programy

Jakou klávesnici, prosím poraďte

Zdravím, mám celkem problém, chci si koupit novou klávesnici, nevadí když do ní vrazím trochu víc peněz, ale chtěl bych aby mělo tyhle požadavky : Pokud možno tiché klávesy, nižší zdvih kláves, podsvícení, nějaké ty multimediální tlačítka a klasické rozložení kláves. Hledal jsem všude možně ale nemužu pořád nalézt tu správnou... Už jsem byl rozhodnutý pro Saitek Cyborg keyboard, ale nejsem si jistý, nebo taky jsem přemýšlel o G 15 od Logitechu jenže ta má zase hlučné klávesy a a mě se moc nelibí to oranžové podsvícení :/ Mohl by mi někdo dát svůj tip nebo tak něco? fakt se nemužu rozhodnout a už mi to leze na mozek xD V dnešní době je najít optimální klávesnici jako hledat jehlu v kupce sena..

Díky

Odpovědi na otázku

Mohu jen pochvalit G15. Je ale fakt, ze neni nejtissi. Me to ale nevadi.

Já osobně bych ti doporučil Saitek Cyborg. Klávesy nejsou nijak moc hlučné, ale jsou poměrně vysoko.
Já sám tuto klávesnici mám a nemohu si stěžovat, snad jen že podsvícení není u některých částí naprosto dokonalé, ale rozhodně na kvalitě neubírá. Barevného rozhraní podsvícení je opravdu dost a určitě si každý vybere barvu která mu vyhovuje. Dobrá výhoda Cyborgu je i možnost nastavit podsvícení pro různé části klávesy. Nebudu ti tu popisovat vše, jistě sis už potřebné informace vyhledal. Já ti doporučuji Cyborga, G15 má sice displey, ale ten není vše. Pokud chceš design a podsvícení ber Cyborga, pokud chceš design a displey ber G15 (v tom případě doporučím starší modrou, která má více programovatelných kláves a sklápěcí displey)

Jdu teda to toho Saiteku. A chci se zeptat seženu někde anglicky rozloženou kavesnici ? Četl jsem recenzi a ua dočetl jsem se že má německé rozložení kláves a to fakt nechci :) Kkoukal jsem třebas na alzu ale nevím jestli mužu věřit tomu že to má anglické rozložení :) A kde by mohl být asi nejlevnější ?

Mně G15 (rev.2) zrovna nehlučí.
A to oranžové podsvícení je příjemné, netahá za oči.

Microsoft-Razer Reclusa.