Jakou kartu

potrebuju poradit jakou grafickou kartu potrebuju kdyz ji chci hlavne na hrani fifi pes nhla warkraftu

Odpovědi na otázku

Na starsi hry by melo stacit leccos..Do AGP, do PCI-Express?Jaky je zbytek sestavy (CPU, RAM,..)?Jaky je zdroj (vykon, znacka)?Kolik maximalne chcete za kartu dat (tedy asi spis rodice, podle urovne pisemneho projevu soude)?

bohuzel vam mohu rict jenom ze to melo byt do 6,500kc. protoze sestavuji novy pocitac.