Jakou kartu koupit

Mám problém, do noťase jakou kartu koupit?Pinnacle a nebo Aver obě do PCMCIA slotu. díky Standa

Odpovědi na otázku

kokot

ale ale prečo hned tak hrubo......mám noťas Acer a pred asi rokom som zainvestoval do Tv karty a kupil som Aver Hybrid....neni PCMCIA ale na USB,karty sa totiž dost zahrievajú,viem z vlastnej skúsenosti,takže je USB mozno lepšia volba.....a ako hovorím,spokojnost maximálna.....v Praglu chytám na 10cm anténku komplet digatal ponuku a na SK len kablovku,analog.....plus možnost nahrávania do roznych formátov,plus ja používam kartu aj k prenosu videa z miniDV kamery do noťasa...takže 2muchy jednou ranou....za necelé 2litre....no nekup to Pepo..