Jakou kameru, jak přehrát z videa do počítače bez ztráty kvality

Pánové prosím, mám doma nahrané kazety analogovou kamerou, když byly děti malé. Při přehrání z videa do TV je kvalita dobrá, jak je nahrát do CPU a dále na DVD bez ztráty kvality. Zkoušel jsem to přes Pinnacl, je to velmi nekvalitní. Chci si současně koupit digitální videokameru, prosím poraďte jakou, abych si nenaběhl. Cca 15-17tisíc, není úplně určující, "ale také jsem nevyhrál ve sportce". Děkuji Vám za rady, Zdraví Vladimír.

Odpovědi na otázku

http://www.volny.cz/studio_patek/ svěř to raději odborníkům

Já vím, že to jde, svěřit kazety odborníkům, že mi to udělají za peníze. Ale chci si to dělat sám. Jinak díky za radu. vladimír

Moyem odporucit kameru DCR-HC96EJe sice drahsia ako Vami avizovana suma,ale ka to myslite vazne z prevodom starsich analogovych zazanamov je to idealne riesenie.Tato kamera obsahuje prevodnik tj ze ma odomknuty audio a video vstup a tym mozte previest z analogovej kamery video do PC a v nom potom toto video spracovat-napr aj nan dvd.Spracovanie videa cez TV kartu je onicom.Ak mate nejaky dotaz ohladom tejto problematiky moje ICQ je 52449203

Inak tu je test tejto kamery http://www.videozona.ru/video_tests/hc96-gs300/

Děkuji autorovi "foto-video.tk" za radu. Podívám se na to. Zatím díky Vladimír